Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline vagyok?

Borderline vagyok?

Figyelt kérdés

Állandóan kényszert érzek hogy valakit megpróbáljak megbántani, vagy bűntudatod kelteni benne. Pl a saját barátnőmnek ilyeneket mondok ok nélkül hogy "el fogom vágni a torkod csak aludj el" meg hogy "dögölj meg/pusztulj el" "takarodj vissza a mamádhoz örökre " (mert hogy összeköltöztünk) ma mondjuk egyszer csak úgy nyakon öntöttem az üdítővel. Ezek után mindig megbánom hogy hogyan lehetek ilyen és sírok, ahogy most is, mert amúgy úgy sajnálom őt.

Amikor megy valahova mindig megkérdezi hogy megyek e vele én meg nem megyek mert egyedül akarok lenni otthon, de utána meg panaszkodok neki hogy egész nap egyedül maradtam otthon és hogy gyűlölöm ezért mert egyedül hagy.

19/F



2022. jún. 6. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha ezt egy pszichológus döntené el.
2022. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyan jó érzés szenvedni az önsajnálattól meg a bűntudattól:(


Sajnos apám egy éve elhunyt, és amikor még élt elég jó módú család voltunk úgyhogy semmi okom nem volt panaszkodni , de még is rosszul éreztem magam és felgyújtottam a házat, ok nélkül.Szerencsére nem hunyt el senki, de elintèztem magamnak hogy ne örökölhessek semmit. Azóta már anyámmal élek ugye, mert amikor 5-6 éves voltam elválltak.

Jelenleg nincs pénzem, se barátaim, nem tanulok sehol és utalok dolgozni. A barátnőm viszont melózik én meg otthon ülök és bántom őt :(

2022. jún. 6. 18:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint nem anyámmal élek, de ugyanakkor napi szinten találkozok vele.
2022. jún. 6. 18:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Mind e mellet meg a drogozás a kedvenc és egyetlen hobbim. Töltőgázt szívok mert az legális és olcsó.
2022. jún. 6. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mazochista vagy, nem borderline.
2022. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De a töltőgázzal hamar elpusztítod az agyszöveteidet, és akkor intézetbe kerülsz pelenkás nyálfolyósként, szóval nem fogod a végletekig kínozni a hozzátartozóidat.
2022. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Napi kamu...
2022. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
71%
Ongyinek lenni nem trendi 😘 ez annyira #2k19
2022. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 nem tudom mivel bizonyítani de nem kamuzom. Ültem is az IMEI-ben fél év előzetest a gyújtogatás miatt.
2022. jún. 6. 19:30
 10/10 anonim válasza:
33%
#8 egyetértek #facts
2022. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!