Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok semmire se koncentrá...

Nem tudok semmire se koncentrálni. Olyan az agyam, mint egy halé. 30 másodpercnél tovább nem nagyon köt le semmi, még az se, amit szeretek. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Semmi nem tud lekötni, a saját gondolataim mindig minden mást elnyomnak. Elkezdek valakivel beszélgetni, már a második mondat után azon kapom magam, hogy az égvilágon nem figyelek a beszélgetésre. Teljes blackout szokott lenni. Nézem a focimeccset, és már a harmadik átadásnál teljesen máshol van az eszem. Minden máson jár, csak épp azon nem, amit épp csinálok/nézek. Szeretek a saját gondolataimmal ellenni, de egy idő után már unalmas. Szeretnék új ingereket, de nem nagyon tudom befogadni.

2022. jún. 7. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mert nincs semmire gondod, nem dolgozol nyílvánvalóan, nem fizetsz számlákat, nincs felelősséged stb.
2022. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed? Dehogynem. Ezeket mind csinálom, és utálom. Bár a munka is nehézkes, sok mindent elfelejtek.
2022. jún. 7. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Add vagy túl sok mobilozas, internet
2022. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Képezd magad. Legyél mindig naprakész.
2022. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok, főleg a tanulás ment nehézkesen emiatt. Képtelen vagyok koncentrálni dokgokra, semmi sem köti le a figyelmemet, nem érdekel semmi különösebben.
2022. jún. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mennyi idős vagy?

mióta vannak ilyen problémáid?

2023. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!