Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rengetegszer vagyok ideges,...

Rengetegszer vagyok ideges, feszült mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és rengeteg apróságtól ideges leszek, nem szeretek a szüleim közelében lenni. Tudom most azt foglyák mondani, ez normális, kamasz kor, de ennek nem így kellene lenni, nem ezeknek kelene a legjobb éveimnek lenni? Gogy tudok mindenre szarni, és nem akarom hogy érdekeljen, mert tényleg a legkisebb elszalasztott lehetősegen is óräkig tudok örlődni... Nagyonnem érzem magam jól így...

16L



2022. jún. 7. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Maszturbálj gyakran - az segít megnyugodni!
2022. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Gondolj arra, hogy az idegeskedés nem vezet sehova. Vannak helyzetek, amin nem tudsz változtatni. Az idegeskedés vagy felhergelődés sok esetben időpazarlás. Helyette olyat csinálj, amit szeretsz és az vmennyire lenyugtat.
2022. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha rám hallgatsz, akkor kipróbálod a valeriana relax + citromfű tea kombót! A valerianat szedd úgy, hogy reggel, délben, este 1 kapszula, citromfű teát pedig igyál minden este. Ezek gyógynövények, így nem egyből fog hatni, de kb egy hét után érezhető lesz a változás. Tapasztalatból beszélek, nekem is tropa az idegrendszerem, ez az, ami segített. Észrevettem magamon, hogy sokkal higgadtabb tudok maradni, a dühkitöréseim is elmúltak.
2022. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Ne szokj rá a gyógyszerre, a gyógynövényi eredetűre se. Egyenes út a gyógyszerfüggőséghez. Ha nem bírod a szüleidet, minél kevesebbet kell velük együtt lenni. Ne az ő társaságukat keresd, hanem a barátaidét. Milyen elszalasztott lehetőségek? Mielőtt felcsattansz, számolj el tízig. Valószínűleg az a dolog nem olyan fontos. Sportolj társaságban intenzíven, az leköti az energiádat és nyugtat, jó közérzetet ad. Vagy járjál táncolni.

fogják pontos j

2022. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Kerékpározás barátokkal, ismerősökkel. Akát montizás is.
2022. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha engem nagyon elkap az idegbaj, akkor fogom az erre a célra kezem ügyébe tartott 6x6x6-os Rubik-kockámat, és kirakom! Persze néha - a változatosság kedvéért - inkább egy megaminxet választok erre a célra!
2022. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Oké akkor ne szedj valerianat és ne igyál citromfű teát, mert az okosok azt mondták hogy gyógyszerfüggő leszel, nekem mindegy végülis :D
2022. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!