Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián mit csinálnak...

A pszichiátrián mit csinálnak egésznap a betegek? Ágyban fekszenek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A zárt osztályról nem mehetsz ki. Fekszel, beszélgetsz másokkal, tévét nézel, ha van olvasnivalód, olvasol, kimész cigizni, nagyjából ezek a lehetőségek.


A nyílt osztályról bármikor kimehetsz az udvarra, de a kórház területét nem hagyhatod el. Egyébként ott is csak a fenti lehetőségek vannak időtöltésre.

2022. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Rèm unalmas lehet.
2022. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
#2: Ne aggódj, úgy begyógyszereznek, hogy olyan nagyon csinálni se akarsz különösebbet.
2022. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam zárton és nyílton is. Az utolsó jól mondja.

Egy hetet voltam a zárton, 1 percnyi emlékem sincs róla, azt se tudtam, hogy fiú vagyok e vagy lány, úgy begyógyszereztek..


A nyílton már tisztább voltam fejben, ott mindenki sétálgatott, ismerkedett, tényleg sokat cigiztek az emberek. Voltak kezelések, mindenféle terápiák (zene, rajz stb) és esténként pedig ment a tv. :)

Azért itt is volt 1-2 leszedált emberke akik vagy feküdtek vagy zombiként jártak-keltek.

Ijesztő lehet belegondolni, de ott teljesen normális ez.

Igazából tökre élveztem bent lenni a nyílton, nem kellett másnak mutatnod magad, úgy éreztem otthonra leltem:D és jókat lehetett beszélgetni.

2022. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Én színeztem,volt aki rejtvényt fejtett,kartyaztunk. Az egyik csajnak volt radioja azt hallgattuk,beszélgettünk.en az udvaron éreztem jól magam nagyon,a természet tényleg nyugtat. Zárt osztályon fel alá sétáltam,mint egy bezárt állat. Újságokat cseréltünk és mindennap vhogy atestem egy napon. Nyílt osztályon pl volt karaoke party,vicces volt,de filmet is néztünk,a kertben tornaztunk,de legtöbbször egymással beszélgettünk,de ott már volt teló velem és szerkesztettem pici videókat,zenét hallgattam.
2022. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, lemaradt, hogy 21/l


Akkor 19 voltam

2022. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5-ös, melyik kórházban voltál?
2022. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ti szerencsésebbek voltatok. Én magamnak való vagyok, szóval annak örültem volna, ha lehetőleg békénhagynak egyedül, de valaki mindig velem akart társalogni. Ettől függetlenül volt egy-két jó fej, akivel tudtunk marháskodni, de a legtöbb ember frusztráló volt.
2022. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
5. Vagyok. Kecskemét honvéd kórház. Nm volt azért mindennap jó, de a kaja viszonylag jó volt. A zárt osztály miatt sokáig remalmaim voltk utánna. Az agyam próbálja elfelejteni,de sok trauma ért ott.. de így két év távlatából már csak be be ugrik szerencsére.
2022. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
De, mi megy a TV-ben?
2022. jún. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!