Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián mit csinálnak...

A pszichiátrián mit csinálnak egésznap a betegek? Ágyban fekszenek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 18:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

átlagos tv csatornák :)

Mi pl. néztük bent az x faktort :D

2022. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk kötelező volt hülye foglalkozásokra járni, amiket én ki nem állhattam. Sokkal szívesebben maradtam volna a szobámban, vagy kimentem volna sportolni a gyógyszerelés ellenére is, de sajnos azt nem engedték. Tehát kötelező volt kirakósoznom, tévét néznem meg ragasztgatnom, pedig ezek a dolgok semmit nem tesznek hozzá ahhoz, hogy egy szervi rendellenességgel élő személy jobb állapotba kerüljön. A foglalkozásokkal teljesen feleslegesen csesztették a betegeket.

Akkor voltam 15 éves és a Heim Pál gyermekpszichiátrián voltam egy hónapig.

2022. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
De legalább be van állva ott az ember a gyógyszerektől?
2022. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13.

Nem tudom, hogy mit értesz "beállás" alatt. A gyógyszereknek csak álmosító hatása van, azon kívül nem okoznak semmit. Tehát nem lehet tőlük hallucinálni vagy hatalmas boldogságot érezni. Nem okoznak jó érzéseket.

2022. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amikor a zárton megkaptuk a gyógyszert, utána kb. úgy nézett ki a folyosó, mint az Élőhalottak éjszakája. Mint a zombi, vonszolta magát mindenki.
2022. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15.

Nálunk csak egy-két nagyon súlyos beteg kapott ilyen gyógyszereket. Én is zárt osztályon voltam, de én akár sportolni is tudtam volna a gyógyszerek mellett. De hát ott semmi értelmeset nem lehetett csinálni.

2022. jún. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, miért lettem leértékelve?? XD de komolyan..
2022. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Èn sem èrtem mièrt lettem lepontozva, #13-as vagyok amúgy. Párszor volt èletemben hogy bevettem 3-4 frontint, akkor úgy èreztem mintha be lennèk állva.
2022. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

12-es vagyok, én sem értem, hogy mi volt a gond a válaszommal. A foglalkozások unalmasak és sokkal jobb lenne gyakorlatilag az összes betegnek, ha nem lenne ilyen hülyeség és főleg nem kötelezően. Én tudom, mert bent voltam egy egész hónapig.

De mindegy is, nem számít a pontozás gyakorlatilag semennyit.

2022. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én azért nyomtam nektek egy zöld kezet :)


11-es vagyok

2022. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!