Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline emberek elol...

Borderline emberek elol tenyleg a legjobb elmenekulni?

Figyelt kérdés
eleg kozel alunk egymashoz es igen megszerettem nehezemre esne elvalni. szerintem rendes kedves de ezmellett nagyon fura ember. szelsoseges hangulatngadoasokat nem tapasztaltam nala es duhkitoresei sincsenek. szerintem nem manipulativ vagy egocentrikus ahogy ezt megtudom allapitani. talan egy enyhebb border lehet. persze a depresszio idonkenti teljes elzarkozas szorongas az jelen van nala es kapcsolatfuggo is. ezt csak azert irom le mert engem semmivel se batott soha. megis sok hasonlo kerdsnel olvasom hogy toxikus emberek es tonkre fognak tenni. vun egy masikbaratom is akiben megbizok annyira hogy elmondtam hogy van egy borderes haverom o is csak annyit mondott hogy fussak amig nem keso mert nagyon meg fogkm banni utolag. a helyzet az hogy probalok utanamenni ennek a betegsegnek hogy jobban erthesem. kicsit elbizonytalanit. nekem nincsenek ehez foghato bajaim csak nehezen bizok meg emberekben. honapokig ugy voltam hogy mindenkepp szeretnek kitartani melette de mostanaban egyre tobbszor eszembe jut hogy mi van ha egyszer hatbaszur mi van ha mar megtette mi van ha folyamatosan manipulal es alarcol moge bujik. vajon lesz pont amikor eroszakossa valik? szoval ketsegek kozt orlodom

#Borderline #borderline szemelysegzavar
2022. jún. 7. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Én is borderlineos vagyok, nálam az a helyzet most hogy van valaki akihez túlzottan ragaszkodom, nem tudom hogy a borderline miatt mert ugye annak van ez a tünete, vagy mert alapból ragaszkodnék hozzá, bár szerintem ez már beteges. Tudom biztosan hogy az emberek nehezen viselnek el engem, és igen időnként nagyonis toxikusak tudunk lenni, néha bántunk másokat, viszont akkor az ilyen ember csak a betegsége miatt élje le teljesen magányosan az életét, vagy legyen öngyilkos? Nyilván nekünk is szükségünk van emberi kapcsolatokra, szerintem csak emiatt mert előre tartasz attól hogy hogyan fog megnyilvánulni a betegsége, ne hátrálj vissza.
2022. jún. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nekem tartósan jól működnek a baráti kapcsolataim. Nem hiszem, hogy menekülni kellene előlem.


C-PTSD + Border + szorongás + bipol? a diagnózisaim.


Állapotom kompenzált.

2022. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább egy borderes, mint egy nárci..
nov. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!