Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok?

Öngyilkossági gondolatok?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ideje,talán már tíz éve is van,hogy öngyilkossági gondolatokkal küzdök.Naponta gondolok rá,esténként úgy alszom el,hogy megnyugtat a halál gondolata.Ezzel ellentétben az eszem tudja,hogy beteg vagyok valószínűleg,mégsem vagyok képes ezt leküzdeni.Egy ideje már szándékosan bántom magam,de már ez sem képes megnyugtatni.Van rá esély, hogy egyszer megteszem? 23/l

2022. jún. 8. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt szeretnél végezni magaddal?
2022. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Szerintem kérj segítséget szakembertől mindenképpen!

Nem szégyen segítséget kérni főleg ha az életed a tét! Fel a fejjel! Biztos van megoldàs.:)

2022. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lelki elsősegély telefonszolgálat is van 0-24 -ben hívható ingyenesen.:

116-123

2022. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos van rá esély. A fiam hosszú évek után szánta rá magát, de akkor nem bízta a véletlenre. Egyszerűen nem értem, hogy mi van a mai fiatalsággal. Tiétek az Élet! Miért nem éltek vele? :((
2022. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is öngyilkossági hajlamaim vannak. 10 éves koromba kezdődtek majd 14-15 évesen el múltak, de most vissza tértek erősebben. A családunkban nem ez lenne az első eset és megértettem ő miért tette. Próbálok a család és barátok miatt ki tartani de nehéz. Nagyon fiatal vagyok még de úgy érzem nem akarok tovább élni és az emberek nagy része szörnyeteg. Viszont nem kene itt hagynunk azokat akiket szeretünk mert bele roppanhatnak
2022. jún. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális(remélem már nincsenek ilyen gondolataid),akkor szívesen meghallgatom a problémáidat írj nyugodtan!
2023. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!