Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tettetek ha elbizonytalano...

Mit tettetek ha elbizonytalanodtatok hogy talan ti tevedtek es nem is narcisztikus vki?

Figyelt kérdés
Felek h evek mulva is ezen fogok kattogni h talan en tevedtem.
2022. jún. 10. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban miről is van szó? Valakit elhagytál amiatt mert azt gondoltad nárcisztikus, vagy mi?
2022. jún. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha valakiről azt gondolom, hogy nárcisztikus, azzal megszakítom a kapcsolatot. Innentől nem gondolkodom rajta, hogy tényleg nárcisztikus-e.
2022. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ki vagyok szolgaltatva egy ilyen embernek es probalok menekulni. De allandoan visszaesek fejben, hogy talan tevedek es en vagyok a nem normalis. Nektek volt ilyen? 😭
2022. jún. 10. 07:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám nárcisztikus, anyám bízik benne hogy meg fog változni, én pedig itt hagyom őket ahogy lesz rá lehetőségem
2022. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A narcisztikusok pont hogy el fogjak veled hitetni hogy te nem vagy normalis.
2022. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ehhez hasonló kapcsolatom. Agymosás filmszerűvé vált. Defektes ember rádkeni a defektjét, hogy már-már el is hiszed. Menekülj, ha jót akarsz magadnak! Minél előbb! Elszívja az energiádat, életerőd.
2022. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Menekülj!!! Kérj segítséget barátoktól, ismerősöktől. Akik lelkileg és minden egyéb dolgokkal támogatnak.
2022. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MIvel mossa az agyad, természetes, hogy így érzed.
2022. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat, en lettem volna a legboldogabb, ha kiderult volna, hogy vele semmi gaz, hanem en orultem meg. De Sajnos nem ez a helyzet. Ugyhogy nemsokara koltozom. Minden sorstarsnak azt javaslom, hogy menekuljenek egy ilyen embertol, ez nem vicc. Felelmetes, hogy mennyire leepul az ember mellettuk.
2022. júl. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!