Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongásra természetes...

Erős szorongásra természetes szer?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Közepes-erős szorongással küzdök, heti több pánikrohammal.


Ilyen súlyú esetben van olyan természetes szer, ami tényleg használ?


Amiket most használok: nyugtató gyógyteák, magne b6, Nervenflege, L-triptofán, sport, meditáció minden nap, no koffein, pszichoterápia, naplóírás.

Azon kívül hogy nagy szigor kell hozzá (mármint szigorú napirend) nem is valami hatékonyak nálam... (van összehasonlítási alapom, régebben kaptam ugyanerre nyugtatót majd máskor SSRI-t - a hatás azért sajnos ég és föld a természetes szerekkel szemben legalábbis nálam)

De az igaz, hogy ezekben kevésbé hiszek...


De most ezek nélkül akarok kijönni belőle, ha megoldható, első körben.


Vagytok itt sorstársak, akiknek súlyosabb esetben vált be természetes szer?


Köszönöm mindenkinek a választ előre is :)



2022. jún. 12. 19:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Vitango 200 mg tabletta nem rossz. Dehát természetes szertől ne is várj olyan hatást, mint a szintetikus gyógyszerektől. Sosem tudják ugyanazt.
2022. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ashwagandha
2022. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem tudják ugyanazt, én is tudom, csak próbálom a leginkább hasonló hatást elérni. Asha valaminek (nem tudom leírni :D ) utána nézek.
2022. jún. 13. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!