Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le az irreális...

Hogyan győzzem le az irreális szorongást, ami bennem van? Vissza kéne hívnom pár telefonszámot, munkaügyben.

Figyelt kérdés
Can jeleneg munkahelyem, jól is fizet, de nem szeretem, magát a területet sem, ahol dolgozom (pénzügy, számvitel), habár a diplomám is ebben szereztem. Kigondoltam, hogy elkezdek nyitni más, talán színesebb területek irányába, mint amilyen a HR vagy a marketing, jelentkezgettem is ilyen állásokra, de nagyon nincs önbizalmam ebben, mert ugyebár nem ezt tanultam, 0 tapasztalat... ma hívott 2 telefonszám is, mindkettő munka kapcsán keresett (neten utánanéztem a telefonszámoknak és azoktól a cégektől hívtak, ahova az önéletrajzomat is beadtam). Láttam a hívásokat, de nem mertem felvenni, most délután terveztem visszahívni őket, de halogatom és rendesen szorongok, izzad a tenyerem, megy a hasam, kapkodom a levegőt, konkrétan úgy érzem magam, mint akinek valami sorsdöntő vizsgára kell mennie. Pedig nem az életem múlik ezen, ugyebár mint említettem jelenleg is van jól fizető állásom... tavaly nyáron mikor interjúzgattam, akkor a szakterületemen belül, akkor is izgultam, de nem volt bennem ekkora szorongás. Hogyan vegyem rá magam, hogy visszahívjam a telefonszámokat?

2022. jún. 15. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

"Láttam a hívásokat, de nem mertem felvenni"

Jééézusom...

2022. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Minek pályáztál meg olyat, aminek még a hívását sem mered felvenni?
2022. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h alapbol onbizalomhianyos es szorongo tipus vagy?


Az eletrajzodat nem "szabtad testre" az uj munkakorhoz, ugye?

Ha nem, akkor tudni fogjak, h nincs vegzettseged, sem tapasztalatod.


Probalj arra gondolni, ha ennek ellenere visszahivnak, akkor erdemes kiprobalni.

Mondhatod azt, h nagyon erdekel ez a (ket) terulet, szeretned ebben kiprobalni magad, tanulni, fejlodni.

En sok sikert kivanok

Majd irj, mi lett

2022. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, képzeld el, hogy ott dolgozol, és napi 10-20 telefont kell bonyolítanod, mit csinálsz akkor?
2022. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!