Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szorongok és fizikai...

Nagyon szorongok és fizikai tünete is vannak, kit keressek fel?

Figyelt kérdés
A szorongásomnak már fizikai tünetei is vannak, rosszul látok, remegek, elmegy a hangom, izzadok, stb. úgy érzem,nem vagyok önmagam. Eddig csak neurológusnál voltam, nem foglalkozott velem, csak remegésre íratott gyógyszert. Kit kéne felkeresnem ezzel kapcsolatosan, pszichológust, pszichiátert, vagy másik neurológust?

2022. márc. 16. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem fordulj pszichiáterhez. Lehet, hogy gyógyszert kell szedned.
2022. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Pszichiátert. Ezen önmagában valószínűleg nem fog tudni pszichológus segíteni. Gyógyszer plusz pszichoterápia a legjobb
2022. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Először is, a remegésre adott gyógyszert felejtsd el, mert komoly mellékhatásai vannak, lévén, hogy központi idegrendszerre ható gyógyszer. Ráadásul tünetet kezel és nem okot, ami nagy hiba.

Fordulj első körben pszichológushoz, ő gyógyszer nélkül segít.

És a saját tanácsom: Brandenburg Neuro tabletta. Ez egy B vitamin komplex, amely hihetetlenül kedvezően befolyásolja a hangulatot, idegrendszert. Bármelyik patikában megrendelik neked. Nálam egy hét alatt csodát tett, pedig annyira szorongtam, hogy nem mertem kimenni a lakásból.

Mielőbbi gyógyulást!

2022. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi eddig a válaszokat:)
2022. márc. 16. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Gyógyszer sosem megoldás, én elsősorban pszichológust ajánlanék.
2022. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, aki terápiát is tart, de a fizikai tünetekre igenis kell gyógyszer.
2022. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Az igazi és erős szorongást vitaminok nem oldják meg! Jó lenne nem lebeszélni az embereket a segítségről az erős szorongásra igen is kell gyógyszer nem az ördögtől való! De akkor elsőnek menj pszichológushoz,de ő is ajánlani fogja a gyógyszert. Ismerősömet is elküldte a pszichológusa,hogy menjen pszichiáterhez és utána vissza hozzá,mert annyira szorongott,hogy beszélni se tudott vele
2022. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hgwell ***** válasza:
31%

Brandenburg neuro nekem is jol jonne de arra enni is kell, ugye? Anyarexias vagyok.présgéppé vált az élet és csak herém szőre maradt kinn szellőzni. Valami nekem is kell nagyon.kolbasz hurka szalami uborka repa virsli...kajátok van e??azt is tudtok?? :) :I

Szlovakiaban mar ugy tudom nincs kovid.

Vegyetek be egy háziba én sem tudom hogyan oldjam meg nyekergesemet.

Deee... MRI érdemes lenne vagy valami EEG-EMG (izom-es ideg stimula skatulya)

2022. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Brandeunborgot énis hallottam, szerintetek az nem hízlal?
2022. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Gyógyszer annak kell aki már nagyon súlyos aki a pszichiátrián feküdt, aki még nem volt ott akkor az csak pánik, szorongás,pszichés lelki oka van.
2022. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!