Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős apakomplexus +párkapcsola...

Erős apakomplexus +párkapcsolati probléma ellen mit tehetek? Pszichológusok nem tudtak segíteni 21L (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Apakomplexusom van. Valószínűleg azért, mert apukám folyton dolgozott és nem vett részt az életemben. Mindig is vágytam arra, hogy felnézhessek egy férfira, aki megvéd, babusgat stb.


Összejöttem 3 éve egy férfival, akit sajnos sosem tudtam szexuálisan kívánni. A szexuálpszichológusom szerint azért nem, mert apaként tekintek rá tudat alatt és az agyam nem engedi, hogy vonzódjak hozzá. Igaz, eléggé "uralkodik" felettem (pl. megmondja mikor menjek fogat mosni, enni, fürödni, tanulni stb.), de hagyom neki, szóval nem csak rám van erőltetve. Egyébként a cicájának szokott szólítani, én pedig a gazdámnak őt. Neki volt egy rossz kapcsolata korábban, ezért egészségtelenül ragaszkodik hozzám, és mindketten extra szeretethiáhyosak vagyunk.

Nem vagyunk szerelmesek egymásba (sosem voltunk igazán), viszont nagyon vágyunk a szeretetre és szerintem csak emiatt vagyunk együtt. Én a törődést és a biztonságot igénylem első sorban, ő pedig azt, hogy mindig ott legyek neki és más emberek közelébe se menjek, ha nem muszáj. Elég gyerekes vagyok, szeretem a színes ruhákat, harisnyákat, zoknikat, aranyos csatokat, plüssöket meséket stb., szóval e szempontból is kicsit fura vagyok.


Szerintetek hogyan legyek "egészséges" és átlagos?

Hogyan küzdjem le az apakomplexusomat?

Vajon minden férfiben az apát keresem és sosem lesz jó kapcsolatom?



2022. jún. 19. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3. Majd ha eldöntötted, hogy mit akkor menj pszichomókushoz.
2022. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdezö ha rám halgatsz ugy éled életed ahogy neked jo. Tudod van aki cipöt gyujt van aki folyton swingerbe jár mert szeteti ha sokan rakják tele van aki imád nyilvánosan dugni Te az apukat gyujtöd. Ha Te igy érzed magad jol és igy gömbölyu a világod akkor élj igy és ne agyalj ezen. Ha elfolytod rosszabb lesz ha kiéled boldog leszel. Én nem agyalnák hidd el ha egy 20éves azt akarná legyek apu neki....söt örulnék 😘🥒💦💦💦💦
2022. jún. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Sanyi, lol.

:-)


Ez jó!

2022. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy ez burkolt ismerkedős kérdés?

Vagy hogy tudat alatt az?

2022. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#12 köszi


#14 nem

2022. jún. 20. 08:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Éld ki a vágyaidat! Ne áldozd fel magad a családodnak! Úgy élj ahogy neked jó, ne mások elvárásainak akarj (próbálj) megfelelni! Egyszer élünk!
2022. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!