Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a szervezetemet, ugye...

Utálom a szervezetemet, ugye jól érzem, hogy jelen körülmények között ez nem önutálat és belefér?

Figyelt kérdés

Nem magamat utálom vagy azt, aki vagyok. A tesalkatommal is ki vagyok békülve, bár elférne rajtam még 3-4 kiló.


A szervezetemet utálom. Már aránylag fiatalon beteges, "kínoz", nem reagál jól egészséges életmódra, de gyógyszerekre sem feltétlenül, több krónikus betegségem van, több tünetem, gyenge vagyok, lassan fejlődök, rossz egyensúlyérzék, szemüvegesség, gerincferdülés. Bár az utolsó háromnál jobban zavarnak az előbbiek.


2022. jún. 19. 19:13
1 2
 1/13 abrakadabra69 válasza:
24%
Ha tudsz változtass az életmódodon ha segít az egészségeden , vagy váloztass a lakóhelyeden gyűjts pénzt költözz el ,azoktól akik bántanak, ha nem tudsz változtatni kérj segítséget vannak még jó emberek neked is lehet szerencséd sok sikert írtam privátban
2022. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja, nem mentálisan utálom magam, úgy jóvan vagyok magammal.


A szervezetemet utálom, a gyomromat, a vesémet, májamat, szívemet, immunrendszeremet, ilyeneket. Az egészséges életmód rég megvolt.

2022. jún. 19. 19:52
 3/13 abrakadabra69 válasza:
0%
Írtam privátban
2022. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem látom, pedig nem vagy letiltva.
2022. jún. 19. 21:09
 5/13 abrakadabra69 válasza:
0%
Igaz mert nem vagy regisztrálva és nem vagy belépve ezért nem működik...
2022. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 abrakadabra69 válasza:
16%

kapcsolattartoemail@gmail.com

ide irj ha akarsz beszélni róla

2022. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Nekem súlyos gerincferdülésem van, megértelek. Bár érdeke,s hogy nekem épp az az a betegségem, amivel ki vagyok békülve. Belső dolgok (rossz emésztés ilyesmi) sokkal zavaróbb, de ez csak én vagyok.
2022. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, nekem is több krónikus, hormonális, emésztőrendszeri, gyulladásos stb bajom volt és van. Ami a legjobban kínoz, mozgásszervi betegség, le is sántultam tartósan, pedig elég fiatal vagyok. Engem ez bánt legjobban, így már teljesen kriplinek érzem magam a korosztályomban. Előtte is bántott hogy nem úgy működik a szervezetem, mint másoké, mindenre oda kell figyelni és igazán nem segített semmi eddig. Ráadásul a környezetemben vagy nem hiszik el vagy sajnálnak, utálom az egészet:/
2022. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van ez így, érthető. Viszont szépen lassan meg kell békülnöd ezzel, a genetikai lottón nem mindenki nyer. Hosszútávon sok problémát tud okozni az, ha nem békülsz ezekkel meg
2022. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg fogok idővel, de ugye utálhatom a szervezetemet?
2022. jún. 22. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!