Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen felindulásból szuicid...

Hirtelen felindulásból szuicid lettem.Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Nagy stressz ért előtte,és el is indultam hogy hát akkor vége.Az az érzés csak pár perc volt de sikerült nehezen leállítani magam.Félek hogy legközelebb is lehet ilyen,es akkor baj is lenne belőle.mit csináljak?

2022. jún. 25. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Orvos, de leginkább terapeuta.

És ne magadat büntesd azért, mert valakire haragszol :)

2022. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a stressz oka, a kiváltó ok?
2022. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát kapásból aznap sok dolog történt és úgy szerinten az egész közre játszik(tegnap törtent amúgy)Egész nap nagy nyomás alatt voltam.8 órát utaztam,es végül amikor megerkeztem ugye addig bringával mentem el es csak utánna vonat,elkezdett szakadni az eső hazafelé.Meg kellett álnom mert messze laktam még onnnan (bementem a boltba)es valamelyik szemét kiszúrta a bicikli kereket(az otthonomtól kb 15km-re) se pénzen nem volt se semmim es nem tudtam mit tegyek.fáradt is voltam nagyon.Meg egy hajléktalan is ott magyarázott nekem ordítva(azt hittem felrúgdosom,es valószínűleg ő szúrta ki a kereket)Hát ezek miatt történt.Bár nem tudom de még én is megijedtem magamtol
2022. jún. 25. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Tettél feljelentést?
2022. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon foglalkoztam ezzel.
2022. jún. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!