Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha a bátyám vágdoss...

Mit tegyek ha a bátyám vágdossa magát?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok benne biztos hogy ténylegesen vágdossa-e magát, de elég erősen gyanítom.

A bal alkarján (nem a tenyere felöli oldalon) és a combjain hosszú, vékony hegek vannak, de nem tipikusan olyanok mint amikor késsel vágod meg magad. Inkább karcolások. A hegek nem domborodnak ki, szóval nem hiszem hoyg mély vágások voltak, inkább csak sötétebb barna csíkok a bőrén.


Nem tudom hogy vágja-e magát, de nagyon fura hogy csak úgy véletlenszerűen ilyen hegek jelennek meg rajta.

Tudom hogy nem kéne ilyet feltételeznem, de nagyon féltem. Mostanában néha elégé zárkózott, nem jön ki a szobályából. Máskor viszont ugyan olyan mint régen, együtt xboxozunk meg ilyenek.


Szóval szerintetek mit csináljak? Kérdezem meg, vagy hagyjam, mert lehet hogy nincs is igazam?

A szüleinkek nem fogom elmondani amíg nem nudom biztosan mi történik.

Hogyan tudnék neki segíteni ha mégis bántaná magát?


A bátyám 18 én 16 vagyok (fiú)


2022. jún. 28. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nahát ezen még a felnőttek közül is inkább csak a képzett szakemberek tudnak segíteni, szóval te ezt a 16 éveddel ne vedd a nyakadba. Megkérdezheted a bátyádat, hogy ő szól a szüleiteknek, hogy gondja van vagy rád hagyja.
2022. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szüleid ezt nem vették észre?
2022. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudnak róla a szüleim. Nem hinném hogy látták volna a karcolásokat, én is véletlenül vettem észre
2022. jún. 29. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!