Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan ember aki pánikol autós utazás közben?

Figyelt kérdés
Hamarosan hosszabb útra fogunk utazni.kb 5-6 óra az út.Hogy bírjam ki pánik nèlkül?Nektek segít valami,hogy jobb/kibírható legyen?
2022. jún. 29. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Aludj el. Esetleg egy szem nyugtató.


Nem szabad gondolni a balesetre. Nagyon ritka.


Én beszélgetni szoktam, meg zenéket kapcsolni. Körbe megyek, mindenki kérjen egy zenét és azt hallgatjuk.


Esetleg ilyen autós tv-n filmet nézni.


Mindenképpen valami ami lefoglal.


Nem fog történni semmi nyugi.

2022. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Remélem nem te vezetsz, mert az mindenkire nézve igen veszélyes
2022. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen hosszu uttól én is mindig tartok.Ez mind azért alakult ki bennem,mert többször belénk jöttek.Mindig alig várom,hogy megérkezzünk a kitüzött helyre.Egy kis imát szoktam elmondani indulás elõtt.:)
2022. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Aludjál, beszélgessetek, hallgass vagy hallgassatok zenét.

Ha meg nagyon gáznak érzed menj vonattal

2022. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem,nem én vezetek.pont emiatt nem vállaltam soha,hogy akár rövidebb távon én legyek a sofőr!
2022. jún. 29. 12:43
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp autóval megyünk a gyerekeinkkel,nagyszülőkkel.Horvátország a cél.Én már a 30km-es távolságnál is parázom.
2022. jún. 29. 12:45
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
De mitől parázol, azt tudod?
2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Attól,hogy az autópályán belénk jönnek vagy mi belemegyünk egy kamionba.
2022. jún. 29. 12:51
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarlak még jobban idegesíteni, de azért arra is készülj fel hogy az 5-6 órásra tervezett út, korántsem biztos hogy annyi lesz,-mert lassíthatja a határátlépés, autópályakapukon való áthaladás, útfelújítás és akkor még azért egy pihit sem árt belekalkulálni gyerekekkel.
2022. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.Belekalkuláltuk mi is ,hogy nem valószínű,hogy tényleg annyi lesz...Fel vagyunk rá készülve,hogy nem lesz zökkenőmentes az út.
2022. jún. 29. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!