Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azzal mit lehet kezdeni ha...

Azzal mit lehet kezdeni ha vannak ilyen tévképzeteim?

Figyelt kérdés
Vannak titkaim, dehát kinek nincsenek? Néha olyan gondolatok támadnak a fejemben hogy egy titkomat elmondtam valakinek akinek nem lenne szabad tudnia róla, ilyenkor rendesen elhiszem hogy én arról beszéltem neki és mintha emlékszem hogy elmondtam és hogyan fogalmaztam. Koncentrációs és alvászavarom van, ezért igaz hogy nem mindig figyelek oda mit beszélek de azért a titkok azok titkok és nem szoktam róluk beszélni, legalábbis remélem. Nem mindig tudom hogy miről beszéltem és kivel egy nap, nagyon felejtek is. Nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy tényleg nem beszélek olyasmiről amiről nem kellene vagy ezek a gondolatok csak ilyen tévképzetek, de valószínűleg igen mert sokszor előfordult hogy aztán eszembe jutott hogy valami másról beszéltem az illetővel és nem a titkaimról. Néha hallucinálok is azt hiszem, pl. ma reggel néztem a kezeimet és szürkének láttam. Picit barnább bőröm van mint az átlagnak és mindig szerettem volna fehérebb bőrszínt, ma rendesen úgy láttam mintha a bőrszínem olyan lenne mint egy koszos bőr.

2022. jún. 29. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Pszichológus
2022. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Skizoaffektív pszichózis paranoid doxazmákkal


Inkább pszichiáter, mint pszichológus. Érzelmileg ingadozó vagy, vagy inkább stabil? Szocializáció? Környezeted hogy viselkedik veled? Volt mostanában mániás vagy kevert epizódod? Gyógyszereket szedsz? (Erre kellene, doki majd ír antipszichotikumot szorongásoldóval)

2022. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!