Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a jobb: szenvedni még...

Melyik a jobb: szenvedni még sok évtizedig, úgy hogy tudom nem lesz jobb soha vagy ne élni tovább?

Figyelt kérdés
Nem akarok 2022-t azt akarom vége legyen mindennek

2021. dec. 29. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Szenvedni
Ne élni
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
A halált már nem lehet visszacsinálni, és halott még rengeteget lehetsz, az élet viszont rövid. Ha élsz, akkor van rá esély, hogy rendeződnek a dolgaid, végetér a szenvedés, történik valami jó, stb.
2021. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudod, hogy soha nem lesz jobb? Tévedsz!
2021. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Lentről mindig csak felfelé van. Az élet arrébmegy majd magától. Kitartást, ki fogsz jutniebből a letargiából.
2021. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó engem már nem érdekel semmi, nem küzdök mert nincs miért más megoldás kell
2021. dec. 29. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Szia én is a héten tervezem befejezni.
2021. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Hát nyilván az évet a héten fejezitek be, de ne szórakozzatok, majd mikor visszatekintetek ezekre a kiírásokra pár év múlva szakadni fogsz magadon. Nem olyan könnyű megtenni az öngyilkosságot, nem mondom hogy ne tedd meg, mert amúgy sem fogod, és ennek örülök. Szenvedtek majd még kicsit aztán jó lesz egyszer az élet.
2021. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Azta utolsó.. te egy igazi bunkó vagy
2022. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!