Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék kigyógyulni a...

Hogyan tudnék kigyógyulni a szerelem-függőségemből?

Figyelt kérdés

Nos, igazából arról a függőségről egy oldalon olvastam, a de a lényege hogy igénylem a szerelmet, szóval szinte mindig bele vagyok esve valakibe, aki iránt nem érzek szerelmet azt megcsókolni sem tudom, és ez nem jó, nem akarok mindig az lenni, most is az vagyok egy lányba, és elviselhetetlen hogy nem tudok találkozni vele, nem is nagyon foglalkozik, holott azelőtt beszéltük hogy találkozunk meg minden. Most meg le se ****. Bár ezen nem kellene meglepődnöm.

De arra már sikerült rájönnöm hogy ez olyan 10 évesen alakulhatott ki bennem, amikor egy lányba vagy 3 évig szerelmes voltam, elég kemény volt, és amint elaludt volna újra fellángolt, ha ezt is beleszámítjuk akkor van az 5 is.

Szóval hogy tudok kigyógyulni belőle, szinte lehetetlen kiírtani magamból ezt a rossz szokást, köszönöm a segítséget.

16/F


2010. szept. 20. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2010. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Micsoda nagy problémád van.

AMúgy meg ha nem vagy "beleesve" valakibe, akkor miért baj, hogy nem tudod megcsókolni? Az ember azt szereti csókólni akit szeret. Kamasz vagy haver, ennyi.

2010. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd egyszer igazából szerelmes leszel.
2010. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem csókolgatni kell a lányokat, hanem megtöcskölni... :D
2010. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!