Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám magamban kiirtani...

Hogy tudnám magamban kiirtani a szerelem érzését? Csak szenvedek tőle.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy!erre nincs orvosság,csak az idő,vagy egy másik ember tudja enyhiteni a fájdalmat.
2011. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Befeketítheted magad előtt az embert, akit szeretsz, elmondhatod róla, hogy milyen rossz, csak rossz dolgokat tett ellened. Választhatod az izolációt, és az érzelmi sterilizációt, so mindenre ironikusan és gúnyosan reagálsz, elfelejtve és mélyen elásva magadban azt, hogy neked is vannak érzelmeid, és csak azért bántasz másokat, hogy ők ne bántsanak téged, mint a popkultúrában elég sok alak mostanság: Dr. House, South parkban Cartman; a nőket többnyire nem ábrázolják ilyen nyerőnek, de mondjuk a gonosz boszorkák is ide tartoznak. Sok sikert.

Vagy elmehetsz pszichológushoz és kapsz tőle antidepi tablettát, ami elidegenít magadtól és a világtól, vagy kifogsz egy jó pszichológust aki megtanít arra, hogy szeresd és ismerd magad, és ne áltasd olyan hülyeségekkel, hogy bejössz egy embernek, akinek nem is, csak félreértelmezel minden nonverbális jelet, mert annyira ki vagy éhezve a szeretetre.

2011. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig a hiányától szenvedek, de nagyon! :(

Mióta elhagyott a párom nem tudok beleszeretni senkibe, mintha vele együtt eltűnt volna belőlem valami.

Szerintem ne akard kiirtani, tudom nem mindig jó szerelmesnek lenni ha szerelmünk tárgya nem lehet a miénk piszkosul szenvedünk de ez az érzés egyben a világ egyik legszebb érzése is. Nélküle sokkal sivárabb lenne az élet és boldogtalanabbak az emberek. Főleg ilyenkor tavasszal, jyáron szüksége van az embernek erre felemelő érzésre. Ismerkedj másokkal és próbálj beleszeretni másba. 22/L

2011. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nekem is csak csalódást jelent a szerelem, mert egy lánynak se kell olyan ronda srác, mint én.
2011. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, azon lehet segiteni! Az az igazság, hogy mindenért meg kell küzdeni az életben semmi nem esik az ember ölébe csak úgy sajnos. A külső egy olyan dolog amin legtöbbször lehet javítani, kiemelni azt ami szép és elrejteni ami nem. Attól, hogy nem születtél szépfiúnak még nem kell az egész életedet magányosan leélned! (Ha teszel érte, hogy találj valakit) Rég kihalt volna az emberiség ha csak a jó nőknek, pasiknak embereknek lenne párja! De mindenért tenni kell, a sikerért meg kell dolgozni!
2011. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már megtettem mindent, amivel segíteni tudok magamon, de még így is túl ronda vagyok ahhoz, h bárkit is érdekeljek a lányok közül.
2011. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha ez így menne, mint a képregényben. De sajnos olyan lány, mint a 2., nem létezik.
2011. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!