Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvosnál, azok után, hogy...

Orvosnál, azok után, hogy elhagyta a szerelem?

Figyelt kérdés
Lehet viccesen hangzik a kérdés, de komoly válaszokat várnék, sajnos nagyon rossz állapotban vagyok, és egyre rosszabbul leszek, és ezt tanácsolták, hogy menjek el orvoshoz! Hiába mondom, hogy erős leszek, jobban leszek, akarom is, meg nem is! Segítségre van szükségem! Ha van valaki aki volt hasonló helyzetben, elmesélhetné, hogy mi volt az orvosnál, meg minden! Előre is köszönöm a segítséget!
2010. dec. 7. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvos nem fog tudni olyan gyógyszert felírni, amitől visszakapod a szerelmedet.

Mit jelent az, hogy rosszul vagy? Hogy vagy rosszul?

2010. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológusra gondoltam...lehet nevetni, én tényleg szeretnék itt tanácsot kérni aki hasonló helyzetben volt...Nem akarok öngyilkos lenni, nem vettem be egy nyugtatót se, pedig lehet nem ártana, de nem veszek be, nem akarok "rákattani"!Nem tudom elmondani mit érzek, de jobban szeretnék lenni, szeretnék felállni, és akármennyire tisztában vagyok ezekkel, mégis nagyon padlón vagyok, nem tudom elmondani igazán mit érzek....de kezdek nagyon bekattani...kérek szépen mindenkit, én komoly válaszokat várok!köszönöm
2010. dec. 7. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, hogy pszichológus, az más, az nem orvos.

Viszont az lehet, hogy tényleg jót tenne.

2010. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az érdekelne, hogy valaki volt-e már ez miatt, és, hogy mi történik...nem tudom elhinni, hogy ezen lehet segíteni, de ha tényleg tud valaki, örök hálám lesz, nem fiatal lány vagyok, felnőtt vagyok úgy érzem...és soha nem éreztem ekkora fájdalmat még...:Snem tudom mit tegyek, nincs szükségem senkire, semmire(csak rá lenne, de őt hiába várom)...
2010. dec. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!