Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológust vajon idegesít...

A pszichológust vajon idegesíti vagy kevésbé értelmesnek fog gondolni ha kényszeresen használok fölösleges szavakat, pl hát, így, tehát?

Figyelt kérdés

Én magamat értelmesnek tartom, bár a mentális gondok már leépítettek kicsit, de annyira zavarban vagyok a pszicholgusnál hogy észrevettem magamon hogy szinte minden mondatod hát-tal kezdek… egesz életemben mindig megjátszottam magam, mert otthon is mindig tökéletesnek kellett lenni és észrevettem hogy a pszichológushoz kb mintha szerepelni vagy interjút adni mennék. Úgy tekintek rá mintha egy feladat lenne és ott is tökéletesen meg kell mindet fogalmaznom.

Ehhez képest annyira cikinek érzem hogy van hogy össze vissza beszélek.

Nem akarom hogy egy buta fiatal lánynak gondoljon pláne hogy en otthagytam a főiskolát a betegségeim miatt, nekik meg ugye van diplomájuk

Vagy ezt is csak túlgondolom?


2022. júl. 3. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Túlgondolod nyugi - valamint ezt így el is mondhatod neki és megbeszélitek hogy mi zavar benne és mire figyeljen.
2022. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!