Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongáson, pánikon, kényszer...

Szorongáson, pánikon, kényszeres hajtépésen fog tudni a pszichológus segíteni?

Figyelt kérdés
Már sajnos kb. 13 éve biztos tart a problémám, de nem minden része. Eleinte általános iskolában a hányástól kezdtem el rettegni, ha nem láttam “menekülési utat” folyton féltem, nehogy rosszul legyek. Ezen úrrá lettem évek elteltével, aztán 16 évesen egy éjszaka elájultam a mosdóban, amikor kimentem éjjel, ami lehetett vérnyomás esés miatt is, de nagyon bepánikoltam miatta, és azóta is állandóan szédülök, félek az ájulástól, ami azóta nem történt meg egyszer sem egyébként. Nem merek sehova menni, autót vezetni, egész nap szorongok, jár az agyam, nem tudom élvezni az életet így. Ezért végre rászántam magam, hogy elmenjek dokihoz. Jobban akarok lenni, és hiszek benne hogy segíteni fog, de azért érdekelnének vélemények.

2022. ápr. 21. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

biztos vagyok benne, hogy fog tudni segíteni.

Jobbulást kívánok! <3

2022. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!