Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha pszichológusra...

Mit tehetek, ha pszichológusra lenne szükségem, de nincs rá pénzem?

Figyelt kérdés
Maximum 10 ezer forintot tudnék kiadni rá, de nem találok ennyiért megfelelő szakembert. Ez is rengeteg pénz, de ezt még nagy nehezen ki tudnám fizetni. Viszont mindenhol drágább, 15-20 ezer forintokba kerül egy alkalom. Mivel nincs bejelentett lakcímem a lakhelyemen (nem is lesz) ezért nem tudok állami rendelésre menni.
2022. júl. 5. 10:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok egyébként, de az egyetemi tanácsadás nyáron szünetel és eddig akárhányszor kértem időpontot sosem tudtak adni, nem volt szabad időpont.
2022. júl. 5. 10:24
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Bejelentkezel oda, ahol laksz.
2022. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alapítványok ahol csökkentett áron vannak az ülések igeny esetén, pl nap-kör alapítvány, de vannak néhol ingyenesek is. Ilyeneket keress!
2022. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok bejelentkezni a lakhelyemre.
2022. júl. 5. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkábban szokás járni, én legalábbis így oldottam meg.
2022. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és vannak magánrendelők ahol lehet pályázni térítésmentes ellátásra, pl minden kedden 2-6 között ingyen tartanak üléseket, ezek általában 1-1 alkalom, hogy több emberre jusson térítésmentes ellátás, viszont segitenek hogy hova és hogyan tovább!
2022. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy a heti egy alkalom a hatásos, annál ritkábban nem érdemes járni.
2022. júl. 5. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem a magán pszichológusom (már nem járok) anno inkabb lecsökkentette 30%-kal az árat, amikor (kb8 hónap után) jeleztem neki,hogy épp nem állok úgy anyagilag, és két hetente tudnék csak járni. Nem érdemes ritkábban a hetinél. Aztán amikor helyre jöttem anyagilag, jeleztem hogy újra tudom a teljes árat fizetni, mert így korrekt.
2022. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez hogy csak a heti 1 alkalom nem igaz, másrészt rengeteg kollégénál van pl diákkedvezmény. Illetve vannak ingyenes vagy kedvezményes helyek, pl az Énprojektet ajánlom.
2022. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 én is 2-3 hetente járok, pont jó is. De lehet ritkítani meg sűríteni, probléma- és pénztárca függvényében.
2022. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!