Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Koncentráció hiánya lehet...

Koncentráció hiánya lehet amiatt mert mostanában lelkileg nem vagyok jól?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ahogy olvasok és mintha "elhagynám" a szöveget.Nem fogom fel mit olvasok és nem nagyon értem.akkor se ha többször olvasom el.Vagy más lehet a baj?
2022. júl. 5. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Totál ugyan ez! nekem már a munkám miatt is elég nagy probléma ez mert áru összekészítő vagyok és pl mult hétfőn mindent elrontottam. Nem figyelek vagy nem tudok figyelni. Amire én gondoltam okok azok ezek:

A hőség

Romló látás(a szem romlása is okoz ilyen figyelmetlenséget, nem olyat hogy nem látod hanem ez a fejben egy másik tünet amit a romló szem vált ki)

Vagy ép olyan de olyan szinten nem érdekel téged az amit csinálsz hogy ha akarod se tudsz olyanra figyelni amire akarsz, itt már hoszutávon lehet ez es megszokta az agyad a figyelmetlenséget

2022. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stressz okozhat ilyet.
2022. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!