Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel lelkileg...

Hogy dolgozzam fel lelkileg hogy már vagy 550 ezer forintot buktam jogosítvány miatt és még mindig nincs meg?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el hogy olyan hülye voltam hogy elhittem meg lehet csinálni 250 ezerből. De max 300 ból. Ha jó érzéke van hozzá akkor esetleg. Most ez miatt oda lett minden pénzem és még mindig fizetnem kell ha azt akarom meg legyen. Úgy érzem ez volt életem legnagyobb baromsága most már hivatalosan is. Sajnos nem vezettem autót előtte és nehezebben is tanulok plusz le húzosak is. A forgalmi vizsgán olyan hibákat be húzott amit el sem követtem.

2022. jún. 4. 15:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%

"A forgalmi vizsgán olyan hibákat be húzott amit el sem követtem."

Ezügyben mehetsz panaszra.

Egyébként meg örülj neki, hogy megteheted, hogy több százezer forintot szánj rá. Másnak szóba se jön. Egyébként jogsi nélkül is van élet.

2022. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem tehetem meg. Minden pénzem már oda lett szinte.
2022. jún. 4. 15:38
 3/35 anonim ***** válasza:
17%
Mit nem tehetsz meg? Hogy panaszt tegyél a szabályszerűtlen vizsgáztatás miatt?
2022. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Csak mindenki azt mondta abba ne hagyjam de abba kellett volna. Amúgy nem lehet bebizonyítani hogy be húz olyan hibát amit nem követtem el. Képtelenség.
2022. jún. 4. 15:39
 5/35 A kérdező kommentje:
Ez már maffia rendszer. Hogyan bizonyítod? Sehogy. Nem lehet. De én tudom hogy mit követtem el és mit nem. Nem vagyok ennyire hülye.
2022. jún. 4. 15:40
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Az oktatód is ott van a vizsgán. Nem húzhat be bármit a vizsgabiztos.

Ha nem megy, hagyd abba.

Ha megy, akkor fogadd el, hogy te nem azok közé tartozol, akik a minimum órával elsőre megcsinálják.

2022. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Oktató meg vizsgabiztos együtt vannak hogy minél több pénzt szedjenek be.
2022. jún. 4. 15:46
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Vannak az életben kockázatos befektetések. Ez nagyjából 3 havi fizetés, amit buktál. Sok? Igen. De nem történt katasztrófa. Amit pedig kiadtál, arra miért tekintesz nettó veszteségként? Azt mondod, hogy te egyetlen morzsányit sem tanultál ott? Nem hiszem. Akkor meg ezt nem kéne egyértelmű bukásnak elkönyvelni.
2022. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ismerik egymást és jó barátok is szinte minden esetben.
2022. jún. 4. 15:47
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

"Oktató meg vizsgabiztos együtt vannak hogy minél több pénzt szedjenek be."

Akkor átmész másik tanodába.

2022. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!