Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emiatt szülő bevitethet...

Emiatt szülő bevitethet pszichiatriára?

Figyelt kérdés
Annyit mondtam hogy nem akarok élni.De nem fenyegetőztem azzal hogy megölném magam.Még kiskorú vagyok(16)Tényleg csak annyit mondtam hogy nem akarok élni,utanna meg kaptam a "fenyegetést" Megtehetik? kezdek parázni nagyon
2022. júl. 5. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű oda bejutni. Eleve orvosi beutaló kell hozzá.
2022. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Pszichiáterhez esetleg elvihetnek szüleid, semmi bajod nem fog belőle származni. Lényeg, hogy pozitívan.
2022. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok szülő képzeli, hogy teljhatalma van a gyerek fölött, de mindent azért mégsem lehet. Engem annak idején anyám a pszichiátriára juttatott ugyan, de pofára esett, hamar kiderült ugyanis, hogy nem velem van baj, én mehettem állami gondozásba, ő meg fizethette a gyerektartást öcsém után. Próbálkozzanak csak a te szüleid is, ha pofonhiányban szenvednek. Gondolom, mintapéldányok, ha ízlésesnek tartják ilyesmivel fenyegetőzni.
2022. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!