Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Derealizáció/ derealizációs...

Derealizáció/ derealizációs tünetek tőle?

Figyelt kérdés
Már 6 hete volt, hogy füveztem. Első alkalom volt, és az utolsó is. Rá egy hétre csunyan be is rúgtam, azóta tartanak ezek a tünetek. Pl: mintha álomban lennék, nem tűnik semmi sem valóságosnak. Mostmár szinte elmúlt minden, de picit mindig érzem. Meddig tarthat még? 1 hét?

#deralizáció #deralization
2022. júl. 6. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudni, nekem 1 honapig tartott, nagyon szar volt.

Ne csinalj ilyen marhasagokat, mint a fuvezes. Meg a berugast se ajanlom, en amikor mar kezdek szedulni nem iszom tobbet.

2022. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hogy múlt el? Beszélhetnénk privátban?
2022. júl. 6. 19:55
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem, már semmiképpen se!
2022. júl. 6. 19:55
 4/25 anonim ***** válasza:
Irhatsz aha
2022. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezeket beképzeled. A fű meg az alkohol hatása sem tart 2-3 napnál tovább. Felejtsd el és ne csináld többet ha hajlamos vagy a pszichoszomatikus tünetek produkálására. Mert ez semmi más. A képzeleted játéka nem a fűé. Nincs ilyen hatása!
2022. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Megijedtél az élménytől. Ennyi történt. És most azt képzeled a fű vagy az alkohol valamit modosított az elmeállapotodon. De nem. Semmi bajod nincs. Ezt te csinálod magadnak. Egyik dolog sem ördögtől való és nem okoz ilyen tüneteket hosszútavon. Nem neked valók ennyi. Menj el futni, szellőztesd ki a fejed és felejtsd el ami történt. Nincs semmi bajod. Amit átélsz egy valos kíserlet leírásával szemléltetem neked: egy társaság étteremben eszik. Mindeki ugyan azt a kaját kapja. A tarsaság néhany tagja beépitett ember akik eljátszák, hogy rosszul lesznek az ételtől. Futkosnak a wcre hasmenesre, hányasra panaszkodnak. Az ételnek semmi baja nem volt csak egy színjáték amit előadnak. Mégis a társasag többi tagja közül is sokan lesznek rosszul. Ezzel bebizonyították, hogy mire képea az emberi elme. Remélem érted a hasonlatot.
2022. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Bizony lehet ilyen hatása a füvezésnek, viszont utolsóhoz csatlakozva az élményed alapján nem neked való.
2022. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, koszonom nektek a hasznos tanacsokat. ☺️
2022. júl. 7. 18:50
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem lehet ilyen hatása. Az alkoholnak pedig pláne nem. Olyan jó mikor laikusok megmagyarázbak mindent. Ugye azt vágod, hogy ezzel nem segítesz a kerdezőn. Csak még jobban bemagyarázza magának, hogy attól van. Ezt élethosszig is lehet csinálni. Elég hülye "játék". Egy ismerősöm is pont így járt. 2 évig csinálta a műsort csak ő gombától. Végük a haverok elárulták neki, hogy csak csiperkét adtak neki a sarki zördségestől. Milyen érdekes azonnal elmúltak a tünetei.
2022. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Es akkor hogyan szuntessem meg ezt a bekepzelt allapotot?
2022. júl. 8. 00:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!