Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder vagy?

Hipochonder vagy?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenen parázok.
Csak szeretem, ha megnyugtat az orvos, hogy nincs semmi okom aggódni.
Rendszeresen járok szűrővizsgálatokra.
Csak akkor megyek orvoshoz, ha beteg vagyok.
Csak akkor megyek orvoshoz, ha nagyon beteg vagyok.
Csak akkor megyek orvoshoz, ha visznek.
40 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem, csak törődök az egészségemmel, minthogy ez az én saját felelősségem, nem másé.
2022. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Én vizsgálatok nélkül is egészséges vagyok és rendkívül intelligens. Nekem egy tölem sokkal alsobbrendübb orvos nem fogja azt mondani hogy most ez meg ez nem jó rajtam mit képzel magáról mintha bagoly mondaná a verébnek. Majd ha bajom van, ami nincs mert én maga vagyok a megtestesült egészség meg full pacekkal születtem akkor fixálom magamon mert én ezerszer jobban megoldom mint akármelyik orvos.
2022. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Csak ha nagyon muszáj, leszarom mi van velem amíg nem komoly
2022. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
74%
Szűrővizsgálatokra járok, egyébként betegség miatt nemigen lát orvos. Még náthám se volt vagy 10 éve.
2022. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Én mozgásszervi gondokkal, náthával torokfájással meg ilyen influenza szerű dolgokkal, nem megyek orvoshoz.


Viszont mellkas, has fájdalomal igen. De csak azzal is ha komoly.


De hipochonder vagyok. Mindig a legrosszabra gondolok, és rá stresszelek.

2022. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Én hipohonder vagyok de ha mindennel orvoshoz mennék ott ülnék minden nap. Úgy hogy csak ha muszáj. Másrészt sajnos kezeltek már félre meg kaptam rossz diagnózist ami majdnem végzetes lett így nem is segít az orvosi megnyugtatás mivel a történtek után nehezen hiszem el amit mondanak. Ha nagyon szenvedek valami tünettől akkor elmegyek. De amúgy próbálom elfogadni, hogy az élet véges. Fogorvost azért nem hanyagolom el. Meg a nőgyógyógyaszati rakszűresre is elmegyek. Mivel az könnyen kezelhető probléma ha időben kiderűl hogy fond van. Na meg a tablettát sem írják fel nélküle. De utálom mindkettőt piszkosul. Szetstresszelem magam ha orvoshoz kell menni.
2022. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!