Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg sokszor roncsnak...

Lelkileg sokszor roncsnak érzem magam. Hogyan lehetne másképp?

Figyelt kérdés
Külső szemmel nézve normálisnak tűnő életem van. Lakás,férj,gyerek. Mégis nagyon sokszor elmenekülnék a világ elől. Nem tudom igazán megélni a boldogságot sem. Olyan elveszettnek érzem magam. Hogyan tudnék ezen változtatni? Voltatok már így?

2022. júl. 8. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is lehetne férjem/gyerekem egyszerűen, beházasodhattam volna rögtön az első szerelmemhez, akivel “elvoltunk”, szülhettem volna neki gyereket is, ahogyan a legtöbb régi gimis osztálytársam tette. Épp ma néztem az egyik lány posztját, hogy egy szép helyen nyaralnak a pasijával, relatíve békés életük van, de nekem ennyi nem lenne elég. Azért írom le mindezt, mert hiába lenne meg mindenem, valószínűleg depressziós lennék. Nem vagyok az a korán házasodós típus, imádom a szabadabb életet, kötöttségek nélkül, ezért számomra börtön lett volna egy “átlagos élet”.

Az elmúlt évek alatt rengeteget változott az ízlésem pasik terén, ami a sok tapasztalatnak és önismeretnek tekinthető.


Lehet, hogy nálad ez máshogy van, de a helyedben feltenném a kérdést, hogy boldog vagy-eb

2022. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem első szerelem volt,viszont első élettárs. Aztán jött a házasság. Rá 3 évre a gyerek. Bár ez relatív,de nem mondhatnám,hogy nagyon fiatal anyuka vagyok. 24 voltam mikor született. Dolgoztam külföldön is,szóval nem csak a 4 fal között éltem le az eddigi életem. Amúgy sosem akartam azt,hogy idős legyek amikor gyerekem születik.
2022. júl. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!