Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki hasonlóan szorongással...

Van aki hasonlóan szorongással küzd, és szeretne barátkozni?

Figyelt kérdés

Nehéz ilyesmivel indítani egy barátkozást, de végül úgy gondoltam, hogy ez a legcélszerűbb. Sajnos nagyon erős, fizikai tünetekkel járó generalizált és szociális szorongásom van. Nehezen járok ki és emberek közé. De szeretnék barátkozni, és kifejezetten jó lenne olyannal beszélgetni-talizni, aki megérti, és tudjuk egymást támogatni, esetleg együtt gyógyulni.


húszas éveiben járó L/Pest megye


Kérlek, csak lányok írjanak! (sokszor megjártam fiús barátkozással, szeretném elkerülni a problémákat)



2022. júl. 10. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Üdv. Írj rám.
2022. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Boldogan barátkoznék veled, ténylegesen a helyén tudnám kezelni a barátságot (véletlenül se gondolnék többet bele), de még idősebb is vagyok nálad :(
2022. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj.
2022. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Én is szívesen beszélgetek veled, ha úgy gondolod.
2022. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj
2022. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy van nekem is írhatsz.sajnos szorongással nem túl egyszerű barátokat szerezni "élőben" (legalábbis nekem)
2022. júl. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ezen megyek át. Nekem is írhatsz nyugodtan.

23/L

2022. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, nyugodtan írj. :)
2022. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szoc fób vagyok 22L

Nem találok barátokat, ha szeretnéd, beszéljünk

2022. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek és az összes kommentelőnek kívánom, hogy győzzék le szorongásukat.


Szociális fóbia stb: azt tudom mondani, hogy én hallássérült vagyok, a beszélgetést se tudom követni egy társaságban, illetve félek hogy ha egy témához próbálok hozzászólni, nem lesz -e hatalmas röhögés, mert esetleg "félreértettem miről is van szó éppen", illetve még azzal is meg kell küzdenem, hogy alkalmi süketnek neveznek, mert valami pár szót nagy nehezen meghallottam és próbálnék bekapcsolódni...


Szerintem hozzám képest Nektek rengeteg lehetőségetek, esélyetek van a nyitásra, bármikor történő barát találásra, csak a félelmet kell legyőznötök!

2022. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!