Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez?mit tehetnék?

Miért van ez?mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok gondolkodni,nagyon zavart vagyok,pszichiáterem szerint szorongás végett(többnél is jártam és mind ezt mondta) de mivel számtalan szorongásoldót(kb 4 antidepresszánst és 3 nyugtatót) kipróbáltam már(most is szedek,azzal elértem hogy nem vagyok már depressziós),próbáltam könyveket,élet módokat és vissza kanyarodtam mindig oda ahol most vagyok,így már nem tudom mit tegyek.


A munkám monoton egyszerű de mégis nagyon sokat hibázok ez végett sok a konfliktus,szorongás,figyelmetlen vagyok,ki vagyok égve,semmi nem motivál,a párkapcsolatom romokban és mivel már 36 vagyok így az életem is veszélyben abból a szempontból hogy esetleg egyszer lesz családom és normális életem.

Egyszerűen nincs szociális életem,és nem túlzok most azzal hogy csak a szűk családdal tartom a kapcsolatot és beszélek,képtelen vagyok a kommunikációra és kapcsolattartásra,az emberek el is kerülnek mivel értelmesen nem tudok vagy inkább nem is tudok kommunikálni,mit tegyek?mit tehetek?8 éve járom a pszichiátereket és semmi eredmény,gondoltam arra hogy elmegyek valami vizsgálatra EEG vagy CT vagy MRI vagy PET vagy vérvétel,hormon vizsgálat bármi aminek lenne értelme az esetemben de túlságosan ki vagyok már égve és motiválatlan vagyok ahhoz hogy ezekről órákig olvassak.



2022. júl. 10. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Essél be a háziorvosod ajtaján ezzel, ő tud vérképet nézetni meg beutal kivizsgálásokra, ha indokolt.
2022. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló gondom van.

Találtak egy hormontermelő daganatot, valószínűleg ez okozza a szorongást,mindent nálam.

Egy hormonális vizsgálat nem lenne hátrány szeritnem.

2022. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!meg fogom nézetni!remélem nem annyira rossz a helyzet és őszintén kívánom hogy mihamarabb felépülj!
2022. júl. 10. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm,én pedig hogy találj megoldást a gondodra.
2022. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!