Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy autista és egy pszichopata...

Egy autista és egy pszichopata ember közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mind két betegségben szenvedőknek nincs érzése és empátiája.

2022. júl. 12. 20:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

Autista vagyok.


Hánynom kell az ilyen kérdésektől és némely választól. Inkább neked van problémád az empátiával.

2022. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%
Ja és beteg sem vagyok. Ahogy már mondták. De szerintem hiába fejteném ki.
2022. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 hgwell ***** válasza:
14%

Én egy pszichopata autista vagyok de cukrozzatok agyon, kérlek!

Mindkettő érzékeny,feldúlt,hirtelen tettleges,a különbség csak annyi, hogy az egyik pillanat alatt megtervezi es tudja mit ér el,míg a másik pillanat alatt megtervezi de nem tudja mit ér el.

Autista több kategória van.Pszichopata csak 1 kategória.

Isten hozott titeket!én a hatökör vagyok. Búú... :(

2022. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 hgwell ***** válasza:
0%

A magyar is azért lett magyar mert látták a szarvasokat es minden ágán gyümölcsözött középen meg fénylett a sötétben és magyarnak is agyara nőtt.

Ha ezt elmeséled egy autistanak meggyogyul aztan pszichopata lesz a rosszabbik fajta. Így beleépíted a tudatába, hogy ő a jobbik szarvas aztán elhiszi , hogy ő az tényleg.

És irigy lesz ha más is az akar lenni ezért jobb neki egy varangy.régen nem volt spektrumzavaros mérés akik diplomaztak mind autistak voltak itt magyarorszagon most van mérés és 60%-ban tiltakoznak az ADHD-sek, hogy 50ezer sok 1honap adora de egy egyedulallo gyári segéddolgozo 200ezret adozik havonta. Amitől osszeomlanak az a tudatlansaguk.Jobb ha nem tudjak meg majdnem minden diplomas fiatal ADHD-ben szenved csak nincs orvosi vizsgálat róla vagy nem mondják meg nekik vagy... hiszen magas fokú tanulmányt folytat.

Lásd: police.hu

2022. nem 1940.

2022. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 hgwell ***** válasza:
3%

Nagymamám nekem is mesét olvasott ebéd után a Bibliából és elhittem én a Sátán vagyok.később szóltak páran nekem: ,,Hitted volna azt hogy a Jézuska vagy és nem vert volna Isten téged!"

Tanulság: ne higgyj a mesékben!

2022. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%

#10

+1

KÖSZÖNÖM!!!

2022. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11%
Az autizmus olyan betegség amelyel elmegyógyintézetben kell vonulni
2022. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
És végképp nem kell vele elmegyógyintézetbe vonulni
2022. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne már betegség az autizmus ? Sőt, én meg merem kockáztatni azt is, hogy még csak nem is rendellenesség. Vegyünk egy számítógépes példát. A legtöbb ember Wimdows operációs rendszert használ, mert azt ismerik, azt tanítják az iskolában, de ettől még a Linux nem lesz szar vagy selejtes, csupán másmilyen logika kell hozzá. Ugyanez igaz az autistákra is. Ha nem lennének autisták, akkor például Nikola Tesla sem lett volna és nem találta fel volna a váltóáramot. Én sok autistát ismerek, nemcsak látatlanban okoskodok. Meglepődnének egyesesek mennyire értelmes, segítőkész emberek ők többségében. Ha mi, azaz nem autisták csak fele ilyenek lennénk, sokkal jobb hely lenne a világ.
2022. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%
Autista vagyok, mégis megértem mások érzelmeit és empátiát is táplálok, igazából nekem csak hiperaktivitás zavarom van, de jelenleg ott tartok hogy ez akkor jelentkezik ha szénsavasat iszok. Szóval a kérdéset eléggé nagy f... butaság. :D
2022. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!