Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Varga Irénnek milyen mentális...

Varga Irénnek milyen mentális betegségei lehetnek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az összes.
2022. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi. Csak megtalálta a piaci rést, hogy lehet megélni abból ha valaki bűn ronda, nagyon hülye és nem ért semmihez. Én úgy értelmezem mint paródiáját a magyar celeb világnak.
2022. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Csak értelmi fogyatékos. Azért kezeli gyám pl a pénzét is. Nézd meg a facebook posztjait. Nem tud írni sem.

Én foglalkoztam szellemi sérült felnőttekkel. Valamint olvastam is róla,hogy meghatározott összeget kap minden hónapban, hiszen szerintem számolni sem tud.


Elég baj az,hogy kihasználja valaki. Én ezt büntetném amúgy. Jogilag nem szabad akaratából csinálja,mert valószínűleg cselekvésképtelen,vagy korlátozottan cselekvőképes.

2022. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Most őszintén Kiszel Tünde szerintetek normális? Vagy Schorbert Norbert.....stb.
2022. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3 válaszolóval értek egyet. A lényeget leírta.

Kiszel teljesen más kategória.

Schóbert meg üzletember.

2022. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha csak eljász azt Irénke ez is a karakter része? Berki sem tudott helyesen írni. Még egy magyar mondatot összerakni sem. Sokak szerint a való életben más volt mint az instán. Lehet Irénke is normális ha senki nem látja.
2022. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!