Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem köt le már semmi, mit...

Nem köt le már semmi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden kis apró dolog irritál, frusztrál. Nem élvezek semmit csinálni, még tvzni se bírok. Ha bele is kezdek valamibe pár perc után abbahagyom. Olyan reménytelen. Tök nyugtalan vagyok de mégis fáradt, nincs kedvem semmihez, de valamit csinálnom kell mert nyugton nem bírok se ülni se feküdni.

Már jó ideje így van ez de napokon mint ez, ugy érzem magam ettől hogy már nem bírom tovább.

Volt már veletek ilyen, mi segített?

Félek elmenni itthonról mert ha hazaérek csak ez az üres érzés fogad hogy megint semmit nem tudok kezdeni magammal.


2022. júl. 13. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Szeretethiány lehet, nálam ez okozott ilyen "tuneteket".

Mikor elhagyott a párom, utána, évekig.

Aztán elmúlt, magától.

2022. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet ADHD vagy rengeteg dopamint fogyasztasz. De még akkor sem lenne ilyne bajod ha rengeteg dopamint fogyasztasz....

Menj el általános orvoshoz meg pszichiáterhez. Vérvételt is csináljál.

2022. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom :( sajnálom, hogy nem tudtam segíteni
2022. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!