Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbántalmazók milyen gyakran,...

Önbántalmazók milyen gyakran, mennyi ideig szokták bántani magukat?

Figyelt kérdés

Én kisgyerekkorom óta szinte folyamatosan, rendszeresen bántom magam (vágás, égetés, szúrás). Ez mennyire szokatlan önbántalmazók körében?


28/F



2022. júl. 18. 08:32
 1/6 anonim válasza:
5%
Igaz rám nem teljesen igaz ez, de engem havi szinten 2alkalommal cigivel éget egy lányt! Illetve tapos!
2022. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező: és a szüleid észre sem vették, nem foglalkoztak vele? Nem vittek orvoshoz?


Most se jársz dokihoz?

2022. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan helyen csináltam, ahol nem nagyon láthatták, bár kisgyerekkoromban látták, tudták és elvittek pszichológushoz, de csak 1-1 alkalommal. Nem volt túl közeli a kapcsolatom a szüleimmel. Szinte folyamatosan járok pszichológushoz, de ez egyszerűen mindig megmaradt.
2022. júl. 18. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nálam ez attól függ hogy épp milyen helyzetben vagyok.Én is kisgyerekkorom óta csinálom bár még most se vagyok annyira idős(17)Nálam vágás és égetés szokott lenni
2022. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Borderlinekre jellemzőek ezek (vágás, égetés stb...) Önbántalmazás....
2022. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Idoszakfuggo. Altalanossagban minden rossz idoszakomban vannak onbantalmazo gondolataim evek ota, de olyankor tobbszor is naponta. Terapiara jarok, de miota elkezdtem azota tetlegessegig jutott, es hat sz@r ezt elismerni, de mindennap atelnem ujra es ujra, hogy a felmelegedett ongyujto fejet belenyomom a combomba...legutobb boldog lettem a fajdalomtol. xdd De ugy csinalom, hogy ne hagyjon nyomot egy ilyen baleset se. Nagyon gaz ezeket elismerni amugy. Remelem elmulnak ezek a kesztetesek idovel.

Gyerekkoromban nem volt ilyenem egyebkent. csak ongyilkossaggal kapcsolatos gondolataim voltak. Viszont ezek az ongyilkossag koruli toprengesek az elmult evekben, akkor is feljonnek, mikor jol erzem magamat es en se ertem, hogy miert gondolok ezekre olyankor.

2022. aug. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!