Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek abban az esetben...

Mit tegyek abban az esetben ha eléggé szuicid vagyok de nem tudnak sehol fogadni?

Figyelt kérdés
Már kezdem feladni..Beutalóm van pszichiátriára(gyerek)De kell időpontot is kérni,csakhogy már több mint egy hete várok mert nem lehet kérni.Elvileg szabadságon vannak,viszont úgy érzem nem húzom sokáig így
2022. júl. 18. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a helyzet, akkor is lehet mentőt hívni, amikor még nem csináltál hülyeséget, csak közel érzed.
2022. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Bent se lesz jobb csak teletömnek gyogyszerrel meg terápiára kell járnod! Megjártam igy tudom!de bent voltak érdekes arcok némelyiktől a hideg kirázott de sajnáltam is! Uhh a pszhiiátria is olyan mint egy halálsor csak nem mindenki hal meg...
2022. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!