Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi törtènt velem? Mit csináljak?

Mi törtènt velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

28 èves fiu vagyok. Kb 2 hete kezdtem el magam furcsan erezni , elotte semmi gondom nem volt , elveztem a nyarat, a munkam , egyszeruen 1 tok atlagos boldog ember voltam.

Viszont egyik pillanatrol a masikra "meghulyultem". Gyakran szorongok , remegek. Olyan mintha nem is lennek. Faradt vagyok , kába. Semmihez nincs kedvem.

Azt gondoltam csak kimerultem picit , vettem magneziumot mijden fele vitamint , most is egesz hetvegen.itthon voltam pihentem , de nem mulik el.

Tegnap egesz jol voltam mar , de ma ujra befeszultem , es hulyen erzem magam.

Mit csinaljak? Itt a jò ido, hetvegere lenne programom is elvezni kellenne az eletet , de nem erzem. A hatam meg a nyakam is tokre befeszult.

Csak azt szeretnem hogy minden olyan legyen mint 2 hete. Nyilvan nekemnis vannak gondjaim, kinek nincs? De alapjaraton tokre rendben van az eletem. Nem ertem miez... Vkinek otlet? Esetleg hasonlo volt?

Bocs a helyesirasert , telorol irtam es siettem.


2022. júl. 18. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Aludni konnyen tudok , es vegig is alszom az ejszakat. Ma is koran hazaertem , de mint 1 zombi. Maskor ilyenkor mentem haverokhoz , csajozni , itthon ugykodtem. Most meg kb tv ni sincs kedvem , csak akarom hogy elmuljon ez a szarsag
2022. júl. 18. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Fordulj a háziorvosodhoz. Vérképet mikor nézett?
2022. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is ez volt, vashiány?

Vasvitamin segít ,illetve C vitamin,multivitamin,magnézium:)

Mozogj is! Edz ,hidd el sokat segít

Sok folyadék 2liter!

Ne gondolj arra hogy fàradt vagy,gondolj másra ,foglald le magad

2022. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sose volt meg verkep. Nathas se szoktam lenni.


Szoktam konditerembe jarni , sok vizet iszok.


Lehet el kene menjek vervetelre akkor.

2022. júl. 18. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A pszichés zavarok nem egyik napról a másikra alakulnak ki, úgyhogy valószínűbb, hogy valamilyen anyagcserezavar vagy vitaminhiány okozza a tüneteket. Vérképre menj el!
2022. júl. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!