Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen mentális állapot...

Az milyen mentális állapot lehet, ha valaki nem érzi jól magát, ha épp bipolárisként felpörög és ilyenkor nincs bosszúvágya?

Figyelt kérdés

Nagyon fura érzés. Borderline, bipoláris diagnózist kaptam és az elmúlt időben nagyon elhatalmasodott rajtam a bosszúvágy, amit a sok bántásért kaptam.most jöttem rá hogy ez az igazi énem, mindig is ilyennek kellett volna lennem. Ilyenkor csak az éltet hogy bosszút álljak. Amikor épp 180 fokos fordulatot vesz az állapotom, akkor elkezdek mindent felfalni, táncolni a szobámban és nem érdekel többé semmilyen sérelem.

Van egy régebbi ügyem, amikor összeverekedtem egy gettó lánnyal, mert a pasi akibe szerelmes volt engem akart.

Nekem jött, én is visszaütöttem, de ő erősebb volt.

Amikor ez megtörtént nem tettem semmit, mert akkor épp jó hangulatban voltam, meg sokkban is. Ez 3 éve volt, azóta nem láttuk egymást

Most hogy csak a bosszúvágy éltet, elhatároztam hogy megkeresem a prolit és nagyon megveretem. Ezt szervezem, tervezem fél éve, zaklatom a neten, és nem értem hogy az elmúlt 3 évben miért nem érdekelt ez az ügy.

Már nem érdekel sem munka, a jövőm építése, semmi más csak hogy bosszút álljak, viszont mikor épp mániás epizódban vagyok akkor nem akarok bosszút és újra túlpörgök, nincs bennem harag…

Ennyire hogy lehet összezavarodva valaki?


2022. júl. 19. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom, hogy a hit mindenféle lelkiállapotban ad egy irányt és motivációt, anélkül meg valahogy lógsz a levegőben a feldolgozatlan traumáiddal és nem tudod, hogy ki vagy és nincs kedved dolgozni azon, hogy valaki legyél.
2022. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én éreztem már hasonlót, jó lenne tanács
2022. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!