Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? szanaszét...

Mi van velem? szanaszét vagyok esve, mentális szétesés?

Figyelt kérdés

Több napja olyan érzésem van, mintha nem is önmagam lennék.

Előtte hónapok óta depressziós voltam csak, bipoláris zavarokkal, stb.

De most folyamatos dühöt érzek, ha nem is érzek dühöt és szólnak hozzám hirtelen felkapom a vizet spontán és nincs semmiféle önkontrollom.

próbálok egyedül lenni amikor tudok, mert úgy érzem magam mintha szörnyeteggé lettem volna. Konkrétan furdal mindenért a lelkiismeret, amit teszek, téves képzetek vannak a fejemben, meg hatalmas utálat az emberek felé mivel semmi örömöm nem lelem bennük, tudom a természetüket, azt hogy mindenki utál. végképp folyamatos inzultáltságot érzek akárki szóljon hozzám, már megjátszani se tudom az érdeklődést. Néha mintha szédülnék, nem úgy szószoros értelmében de mintha teljesen el vesztettem volna a fejem. Összevissza szorongások fognak el, csalódottság, gyűlölet, bosszúvágy mindenki felé. Nem tudom hirtelen mi történt. Eddig is volt mindenféle érdektelenségi problémám és csak aludni volt kedvem de ez most kicsit más mint a megszokott. mintha elvesztettem volna a fejem. mi ez?


2022. júl. 18. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
nem tini vagyok már, közeledek a 30hoz
2022. júl. 18. 17:01
 2/8 A kérdező kommentje:
mintha álmodnék most mindent annyira kívül érzem magam magamból
2022. júl. 18. 17:02
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem magam mint egy rémálomban, teljes aggodalom meg szorongás az egész
2022. júl. 18. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ha 30 vagy akkor tudnod kellene, hogy ez csak atmenetei dolog, lesz ennel rosszabb is meg meg enyhebb is.
2022. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát ez már ilyen 10+ éve megy, de ilyen rossz még sose volt
2022. júl. 18. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5


En is hasonloban jarok, es sajnos mindig van rosszabb.

2022. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az jó ha nem vagyok egyedül
2022. júl. 18. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Na latod, hogy mindig van rosszabb.
2022. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!