Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexia kezelése?

Anorexia kezelése?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok 162cm 35kg 13BMI

Kb mire számítsak ha pszichiátriára megyek vele?

Egyáltalán bent fognak e?

Vagy egyszerűen milyen tapasztalataitok vannak ilyenről.



2022. júl. 19. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

A helyedben nem azon aggódnék, hogy bent fognak e, hanem azon meddig fogok élni ilyen alultápláltan. Két lehetőséged van. Vagy villámgyorsan felkeresed a pszichiátriát és nem azon gondolkozol mi lesz. Vagy elkezdesz k@rvagyorsan normálisan enni és egy dietetikushoz kérsz időpontot aki segít összeállítani egy kalóriadús egészséges étrendet és akkor megúszod a kórházasdit. A harmadik verzió, hogy folytatod amit eddig és akkor választhatsz a koporsós vagy hamvasztásos temetés között. A te kezedben van a döntés.

Kell valamit kontrollálnod én ezt értem. De esetleg válthatnál is. Mondjuk 10 kiló felszedese után az anorexiát leválthatnád fokozatosan tesmozgásra.

2022. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Szia,

Az igaz, hogy ez nem egy átlagos testsúly az adottságaidhoz képest , ha be Mész a kórházba nem biztos, hogy bent tartanak.

Valószínűleg nem látod reálisan magad , és az immunrendszered könnyen legyengülhet. Keress fel egy magán szakembert, ha nem telik rá akkor javasolom menj be a kórházba saját felelősségre és válassz ki egy számodra szimpatikus szakembert onnan. Lelki oka van ennek,érdemes azt megtudni mi okozza és eközben esetleg lehet az ètrend dologgal foglalkozni. Ha esetleg rosszul leszel valahol mert még sem mèsz be a kórházba akkor garantáltan bent fognak tartani. Tapasztalatból mondom.

Jobb előbb mint utóbb.

26/N

2022. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15-ös BMI alatt kórházban kezelnek.
2022. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon kevés, én szerintem bent fogják tartani

Sürgőssen kezeltesd magad

2022. júl. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Kórosan sovány vagy. Szinte biztos, hogy bent fognak tartani a kórházban, addig, amíg el nem érsz egy olyan súlyt, ami már nem veszélyeztetheti akár az életedet is. Sajnos másképp ezt nem lehet megoldani. A kórházi kezelés után pszichoterápiára is kell majd járnod. Jobbulást kívánok!
2022. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Abban szinte biztos vagyok hogy bent fognak.

Csak hogy bent milyen hogy viselkednek az emberrel vagy kb milyen kezelést kapnak mind testileg mind lelkileg?

2022. júl. 20. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

ember, hangulatfüggő.

Legtöbb orvos kedves, csak túl sokat dolgoznak

2022. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 020310192051759397 ***** válasza:
57%
Nagy valószínűséggel bent fognak tartani, amíg nem érsz el olyan súlyt amivel kiengedhetnek. A nővérek a sok dolguk mellett állandóan azt fogják nézni, hogy eszel e. Naponta súlyt mérnek, mellette valószínűleg gyógyszeres kezelést fognak alkalmazni és pszihoterápiát. Ha olyan helyre kerülsz akkor csoport terápia is lesz (bár az kevés helyen van). Azt nem lehet megmondani, ha bent tartanak az mennyi időt vesz igénybe. Nem szeretnélek megijeszteni, de valószínűleg több hónapig bent fognak.
2022. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia én a semmelweisen voltam utáltam nem hagytak békén folyton ellenőrizték hogy tényleg megettem e nagyon idegesítő volt. Ha nem az orruk elött eszel akkor nem is hiszik el hogy ettél. Számíts rá hogy ilyen undi tápszerrel fognak itatni,és ha nem eszel feldugnak egy csövet a gyomrodba az orrodon keresztült szóval egyél! A kórházi kaja borzasztó, és nem is nagyon hízlal, szóval ha lehet vigyél be.
2022. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és tutira bent fognak fogni.
2022. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!