Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy beteg...

Miért van az, hogy beteg akarok lenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Eddig mindig egészséges voltam, nem volt semmi bajom, persze néha egy-egy megfázás, influenza, stb. De olvasgattam orvosi oldalakat, és olvastam a leukémiáról. A tüneteit is megnéztem, és mindegyik stimmelt, de nem hiszem, hogy az lennék, mert az szerintem még egyáltalán nem jelenti azt, hogy beteg is vagyok. De a lényeg, hogy belegondoltam, hogy milyen lenne, ha kiderülne, hogy tényleg halálos (vagyis majdnem halálos) betegségben szenvedek, és nagyon meglepődtem, mikor azt vettem észre, hogy nem zavarna, hanem még örülnék is neki, főleg annak, ha elmondhatnám a barátaimnak meg a családomnak is a hírt. Nem tudom mitől van ez, de valahogy szeretném ezt, hogy megtörténjen. Persze utálom is magam emiatt, hisz nagyon nagyon sok ember örülne, ha ilyen egészséges lehetne mint én, erre én meg hülye állat azt szeretném, ha beteg lennék. Mitől lehet ez? Hangsúlozo nem azt a részét várnám, hogy meghaljak, hanem hogy elmondjam mindeniókinek. Köszi előre is a válaszokat!

2013. aug. 5. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Attention whore
2013. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert beteg vagy.
2013. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

else hiszed hogy pl a rák milyen kegyetlen betegség, hidd el ha az lennél azt kívánnád bár csak egészséges lennél

kemoterápia, sugár terápia stb.. gyenge leszel, hajad kihullik

2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert figyelmet szeretnél.

De ezt ne valamilyen betegséggel akard elérni! Inkább csinálj valamit, érj el valami eredményt - akkor ugyanúgy odafigyelnek majd rád!


Nem érzed úgy véletlenül, hogy népszerűtlen vagy?

2013. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%
Igen, szerintem is így akarnád felhívni magadra a figyelmet. Biztos arra vágysz, hogy kicsit sajnáljanak, többet törődjenek veled. Előfordul az ilyesmi, ettől még nem vagy mentálisan beteg.
2013. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad! Valószínű túl sok időd van gondolkozni!
2013. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat látnám!

Nem tudom miért, de én azért szeretnék korházba kerűlni, hogy ott törődjenek velem! Már volt ebben tapasztalatom és azóta vágyom erre az egészre. Most azt mondom bár ne történt volna ez velem!:( Akkor most nem vágynék erre az egészre!:(

Ez sajnos betegség és nem egészséges gondolkodás!

Én sajnos eddig féltem beszélni az érzéseimről!:(

Remélem neked sikerúlni fog! Sok sikert hozzá!:)

2013. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Daniella33 válasza:
100%
Sajnos, nagyon nem vagy tisztában egy dologgal. El akarod mondani? Tudom milyen fájdalom volt megtudnom, hogy egy hozzám nagyon közel álló személy, rosszindulatú daganatos? Nem tudod, hogy a rokonoknak milyen fájdalom. És én tudom, hogy neked milyen “betegséged” van. Figyelemhiányos vagy! Ebből nyugalom ki lehet gyógyulni. Tudod mit meg nem tennék azért, hogy az a személy most valahol nyaraljon és ne egy szobába számolja a nepjait? Nem merem leírni ki nekem, mert lehet ő is elolvassa a semmittevésbe. Mert nem tud mit csinálni? Fekszik! A testvére folyamatosan bőg, én rosszatálmodok. És a baj csak az, higy nem engedi, hogy talalkozzak vele. Hogy láthassam mert olyan állapotban van. És fiatal. 😭😭😭
2018. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!