Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz még valaha is jobb valami?

Lesz még valaha is jobb valami?

Figyelt kérdés
Csak körül nézek a világban és egyre rosszabb minden, amióta bejött a pandémia teljesen tönkre ment minden. Lenézik az embert ha nincs ilyen meg olyan dolgai,vagy másik hogy nem álsz úgy anyagilag hogy megvehesd azokat a jó dolgokat amit mások. Itt van ez a kata törvény,volt a háború. Emberek halnak,párkapcsolatok mennek tönkre egyre kevesebb az az ember akiben őszintén meg lehet bízni.Mi lesz még? Én már teljesen félek.
2022. júl. 22. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom de ennél már csak rosszabb lesz.

Még mindig tart a háború és arra hivatkozva sz@r a mi gazdaságunk és kerül dupla annyiba minden.

Nagyon úgy néz ki hogy kb ősztől megint itt lesz a járvány és lehet még "komolyabb" lesz.

Én nem akarok senkit lehülyézni meg ilyesmi de nekem teljen egyértelmű az hogy ez a covid f@szság nem csak úgy van hanem valamit elakarnak érni vele.

Erőltetve volt az egész régen is és az a tény hogy mostanában megint kezdik azt emlegetni hogy kezdenek emberek megbetegedni arra utal hogy nemsokár megint egy olyan helyzet lesz ahol megint korlátozni fogják az embereket valószínűleg még jobban és szigorúbb szabályokkal.

És nekem ne mondja már senki meg basszus hogy mennyire jó dolog egy átlagos influenzánál is gyengébb vírus ellen 3-szor beoltani megad egy pár hónap alatt kifejlesztett vakcinával.

Nem gyanús az senkinek hogy rohadtul azzal fenyegették az embereket annak idején hogy kirúgják őket a munkahelyükről ha nem oltják be magukat?

Biztos jó féle cucc lehet hogyha utána is simán elkapod a vírust.

És fun fact hogy a pcr teszt nem betegségek kimutatására van tervezve.


Kedves kérdező én teljesen úgy vagyok a dolgokkal mint te én ott tartok hogy nem szeretnék bízni egy darab emberben sem mert egyszerűen olyan szemetek és önzőek tudnak egyesek lenni hogy az hihetetlen és a legrosszabb hogy ez azokra is jellemző néha akik teljesen jó arcnak tűnnek.

De nyugodj meg ne félj majd meglátjuk mi lesz.

2022. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!