Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám szerint shenmen piercing...

Anyám szerint shenmen piercinget kellene csináltatnom, az kigyógyítana a depresszióból?

Figyelt kérdés
Nagyon szkeptikus vagyok ezzel az alternatív gyógyászattal szemben, ő pedig elég naiv ember, elég könnyen elhisz mindent amit az interneten olvas. Én nagyon nem szeretném, ő pedig azzal érvel, hogy más esélyt nem lát arra, hogy meggyógyuljak. Csak én vagyok ennyire pesszimista, vagy tényleg van emögött bármiféle tudományos magyarázat, hogy működne?

2022. júl. 24. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudományos magyarázat? Ő arra számít netán hogy ezáltal feltűnő jelenségként sokan megdícsérnek? Nem tudom mire számít.


A szakember tudhat segíteni lelki problémákon. Ilyen látszat-megoldásokkal szemben.

2022. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem alternatív gyógyászat, hanem humbug és kuruzslás. Hallgass a megérzéseidre!
2022. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem alternatív gyógyászat, hanem kuruzslás, ki ne lyuggattasd magad anyukád hiszékenysége miatt.

Jó alternatív megoldás például a rendszrres mozgás és a húsevő/ketogén/paleolit étrend.

Nézd meg például ezt, egy svéd pszichiáter írta, olcsóbb, ha ezt megveszed és elolvasod, a hatása pedig enyhén szólva is biztosabb:

[link]

2022. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Gyógyszereket próbáltál szedni? Jártál terápiárs? Ezeket kellene próbálni.
2022. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt, bár nem depresszió miatt csináltattam.

hónapokig fájt a szúrás,aztán kivettem, soha nem csináltatnék megint, elképesztően fájt.. kétlem hogy ettöl bárkinek elmúlna a rossz kedve meg a depressziója

2022. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A depresszión nem változtat a piercing semmit. Nem lesz tőle sem jobb, sem rosszabb.
2022. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Inkább egy jó pszichológust ajánlanék.
2022. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!