Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg ilyen egy kapcsolat,...

Tényleg ilyen egy kapcsolat, van okom aggódni, hogy átver?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy témában szeretném kérni a segítségeteket. Az egyik, hogy mostanság úgy érzem, hogy a barátnőmmel valami nem stimmel, egyre többet van a barátnőjével és ez idő alatt nem ír, a telefont kinyomja és volt még rá alkalom is, hogy már a barátnőjének írtam, hogy hol vannak, de még ő sem méltatott válaszra. Elmondása szerint, én tök sokat dolgozok (Amiben viszont igaza van, de hozzá kell tenni, hogy megválasztottak vezetőnek és rengeteget kell tanulnom, hogy felzárkóztassam magam) és ez által nem fordítok rá elég időt. Én odáig nem akarok elmenni, hogy a telefonjába nézzek, de egyszerűen van egy belső érzés bennem, hogy valami nem okés, és átverhet. Nyilván, mikor tudok szakítok rá időt, elmegyünk randizni, sétálni, szórakozni, és még a suli miatt próbálom őt támogatni lelkiekben is, de egyszerűen azt érzem, hogy nem vagyok neki elég. Szerintetek csak én parázom túl, vagy tényleg van okom aggódni? Köszönöm! 26/F

2022. júl. 24. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg van miért aggódni. Az ilyen életút változások sokszor igénylik a partner cseréjét is.
2022. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem biztos a barátnőjével van!
2022. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Haver!, ez a hajó már elment...
2022. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Jó nagy red flagnek tűnik ez nekem.
2022. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Itt már nem kevés a gond,én nem akarok rosszakat mondani,de figyelj ez egyértelmű,"kinyomkodja a telóját nem válaszol". Én már innen egyből tudnám valami nem okés,és biztos vagyok benne hogy a hűségtől való úton lefelé tart. Meg kellene beszélned vele miért csinálja,kémkedni felesleges utána abból is csak a baj lenne,. De én ezt az egészet már hagynám,akkármennyire rossz is utána de csak idővesztegetés. Helyedben keresnék olyat aki megérti hogy több időr kell a munkádra is fordítani.
2022. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Valószínű,hogy megcsal,barátnője falaz neki.
2022. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!