Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A legkisebb konfliktustól,...

A legkisebb konfliktustól, kudarctól dührohamaim vannak, van erre valami hatásos terápia?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon légyszíves akinek személyesen vagy családjában volt ilyen gond és ilyen terápia segített ezt megszüntetni
2022. júl. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg!
2022. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Agressziókezelesi trening
2022. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ nálad miért van jelen ez a probléma. Ezért nehéz másokat megkérdezve megoldást találni a sajátodra az ő megoldásukból merítkezve.

Ha azt mondom, hogy az én dühömet és irritáltságomat gyógyszeres terápia szüntette meg eddig a leghatásosabban az megfelelő válasz? Emellett pszichoterápiára kezdtem el most járni párhuzamosan, meg meditálásra. gondolkodok még beiktatni vmi agresszívabb sportot is.

És ez csak kemény szorongás miatt, meg traumák miatt, meg valszeg rossz sémák miatt.

Esetleg sématerápia, cbt, vagy dbt. Őszintén szerintem attól függ neked miért van ez jelen. Emiatt elsőnek egy szakemberrel tárd fel az okot.

2022. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, számomra megfelelő válasz, mivel legalább adtál valami támpontot, hogy milyen irányba induljak el.
2022. júl. 31. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!