Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket tönkretett mentálisan...

Titeket tönkretett mentálisan a középiskola?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Engem nem.

Életem legjobb évei voltak. A mai napig megmaradt a baráti társaság.

2022. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én háromszor voltam pszichiátrián. Más történet.
2022. júl. 29. 22:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ja.
2022. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
#2: de konkretan mi miatt?
2022. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lelki terror.
2022. júl. 29. 22:34
 6/14 anonim ***** válasza:
5. És se a tanárok se a szüleid nem segítettek?
2022. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os, sajnos a tanárok magasból tesznek rá, mert "csak gyerekek".

A szülők nagy része pedig észre sem veszi a jeleket a saját gyerekén, mert túl elfoglaltak.

Még azt is mondhatnám, hogy nem ismerik a saját gyereküket.


Én is keresztül mentem az iskolai lelki bántalmazáson, és fontolgattam anno drasztikus lépéseket is.

Gyerekpszichológusnál is jártam, de kb semmire nem volt jó, így hát tűrnöm kellett és várnom az iskolás évek végét.

Igaz néha nagyon sötéten láttam a dolgokat, és nem is voltam benne biztos, hogy kibírom.


Kérdező, azt tanácsolnám neked, hogy szólj bárkinek akinek csak tudsz.

Ne hagyd hogy terrorban tartsanak!

Előbb-utóbb lennie kell olyan felnőttnek, aki átérzi a dolog súlyát és a bántalmazók közé csap.

2022. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem igen valamennyire. Utaltam ezt az egesz 8-ra jarast es 3-ig ulest. Meg hogy nem mehettem ki wcre mikor akartam, mindig lekellett vagni egy imahazat hogy kiengedjenek, azt neha nem is engedtek. A 45 perceket. A hazifeladatokat. Hogy cirkusz volt ha nem mentel suliba, MERT HOL VAGY, ISKOLAKOTELES VAGY HOL VAGY

Alig vartam az erettsegit...

2022. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Az általános jobban tönkrett, de a középiskola sem úgy indult ahogyan szerettem volna. Barátnőmmel kilencedikkben egy iskolába és osztályba kerültünk és volt pár srác akik szerettek minket tapogatni és egyebek, ami nem a legkellemesebb.Most tizenegyedikes leszek. Azóta barátnőmet már békénhagyták, velem meg még néha mindig csinálják.
2022. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 - jelentsd osztalyfonoknel mert ez nem elfogadhato! Osztalyfonoknek kotelessege a jelentes utan anonim modon osztalyfonoki oran errol beszelnie, sot, negyszemkozt is a kisfiukkal fegyelmi eljarassal fenyegetőzve. Ha nem valtozik semmi akkor eggyel feljebb az igazgatohoz kell menni es ott jelentest tenni. Ahhoz jobb ha viszel magaddal felnottet hogy ne vegyenek semmibe.
2022. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!