Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám ezt helyrehozni,...

Hogy tudnám ezt helyrehozni, megváltoztatni magamat? 28 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Nos ma jött egy olyan kétségbeeséses gondolat sörözés közben, hogy állandóan a kis szobámban kuksolok ha éppen nem dolgozok, és ebből most nagyon elegem lett. Mintha én elhitettem volna magammal, hogy ez normális. Egyáltalán nem az, és elegem van magamból nagyon. Sose jártam el úgy Isten igazán bulizni, szórakozni. Kocsmákba, kisebb koncertekre járok el. Azt érzem, hogy elkellett volna járnom mindig is nagyobb bulikba, fesztiválokba. Nagyon magamba vagyok fordulva, emiatt a lányok se vesznek komolyan, nem tudok velük normálisan beszélgetni. Előbb sírtam egy keveset. Azt érzem, meg tudom is, hogy tönkre tettem magamat és az életemet. Állandóan bevagyok feszülve, távolságtartó vagyok, ezt egy mentálhigiénis szakember is felismerte.


Munkahelyen se tudom megkülönböztetni a jót a rossztól. Simán beírok olyan dolgot amit nem szabadna. Keveset tudok a világról.


Semmit se érzek igazán fontosnak, ezért szinte semmibe se kezdek bele, nem megyek el arra a programra.


Itthon fekszek egymagamban a szobámban egy forró nyári éjszakán is, holott meg csajoznom és buliznom kellene ezerrel. Szabadnapjaimon is bevagyok feszülve, nem tudom sokszor normális dologgal eltölteni ezeket a napokat.



#bezártság #idegesség #szégyen #Eldobott élet #Egyedül érzet
2022. júl. 30. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Pedig nincs is az otthoni lazulásnál jobb.

Amúgy sima kapuzárási pánikod van. 28 évesen nem vagy még öreg és hidd el, nem maradtál le semmiről. A bulitól nem fogod teljesebbnek érezni magad.

Neked inkább kapcsolat kell.

2022. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne sörözz.
2022. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tűzz ki magad elé egy rövidtávú célt, amit viszonylag könnyen teljesítesz. Így talán ismét fontosnak fogod érezni magad, és nem tageled be többé az 'eldobott életet.'

A buliban való csajozás és vegyülés pedig csak egy társadalmi szórakozás formája. Valszeg azért nem csináltad eddig sem, mert nem érzed magad igazán jól egy társaságban. Vagy nem?

Szerintem ha hozol bármivel egy kis változást az életedbe (egy lány, új hobbi, önfejlesztés stb) akkor jobban fogod érezni magad.

2022. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!