Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam depressziósn...

Miért érzem magam depressziósnak, a következő percben pedig boldognak?

Figyelt kérdés
Például ma délután elmentünk szüleimmel kirándulni, és akkor még lelkesen magyaráztam hogy szeptembertől milyen tantárgyaim lesznek, meg tervezgettem hogy ha hazaérek csinálok egy táncos edzést, tök jó kedvem volt. Most pedig megint előtörtek az öngyilkos gondolataim, hogy engem senki nem szeret, az életem csak folyamatos szenvedés és meg akarok halni. Mikor boldog vagyok teljesen egészségesnek érzem magam, ilyenkor pedig alig kapok levegőt, megsülök aztán megfagyok, viszket az egész testem, és fáj a hasam. Mi a franc van velem?

2022. júl. 30. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Na ezt amit leírtál beszéld meg a szüleiddel.
2022. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%

Hangulatingadozás, szüleiddel beszèlj erről mindenkèpp. Lehet 1 pszihologus se ártana hogy kiderítse mitől van.


Első körben szüleiddel ülj le ès mond el hogy mit èrzel , mi bánt. Lehet már ez is segíteni fog.

2022. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Velem is volt ilyesmi, én is feltettem gyik-re, és azt írták, hogy csatlakozzak közösségekhez, ahol sokat vagyunk együtt, vagy töltsek több időt a barátaimmal, hogy éreztessék velem, hogy van akinek számítok.


Jövőhét után találkozom a barátaimmal és nemrég létrehoztam facebook-on egy kis helyi állatvédő közösséget. Még nem vagyunk sokan és nem találkoztunk, de jó érzés, hogy valaminek úgymond a vezetője lehetek. Vannak terveim a közösséggel, és ha újra előtörnek bennem azok a gondolatok, hogy én bizony semmit nem érek, akkor csak arra gondolok, hogy azokat a célokat bármi áron megvalósítom :D


Remélem segítettem :D

2022. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szüleimnek nincs értelme elmondani mert szerintük mentális betegségek nincsenek, és aki azt mondja hogy depressziós, az csak hisztizik :/
2022. júl. 30. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

#3 vagyok

Szerintem próbáld ki amit én írtam, nekem bejött. Esetleg ha van olyan barátod akiben feltétel nélkül bízol, vele beszélhetnél :D

2022. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!