Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdek depressziós lenni. Ha...

Kezdek depressziós lenni. Ha nem megyek el orvoshoz akkor milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ...

magadtól is ki tudsz lábalni belőle, de az a nehezebbik út...

lehet öngyilkosság is a vége, ha olyan szintre süllyedsz és elgyengülsz...

a legjobb az lenne ha megkeresnéd az okát, a megoldást és megoldanád a problémát!

nem mondom, hogy könnyű lesz, de megéri!


23F

2016. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom mi az oka.Csak nem tudok ellene tenni semmit.Lehet hogy le fogok gyengülni,egyre kevesebbet eszek
2016. márc. 4. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:

ez egy mentális betegség, tehát a fejedben létezik...

"Csak nem tudok ellene tenni semmit."

ha akarsz tudsz ellene tenni, csak lehet olyan nagy változásokkal járna amiket te nem akarsz MOST meglépni...


Fejben is letudod küzdeni, de ahhoz nagyon erősnek kell lenned!

Én 14-21 éves koromig voltam depressziós, az eleje és a vége elég húzós volt, az évek alatt meg hullámoztam...

Utólag visszatekintve bármikor kitudtam volna lépni belőle, ha elég erősen elhatároztam volna magam amellett, hogy véget akarok vetni neki...

Én az elejétől fogva tudtam mi a forrása, mi a megoldása, de mégsem tettem ellene, mert féltem...


Megfizetheted az árát annak, hogy tétlen vagy, de utólag talán belátod, hogy hamarabb kellett volna cselekedned...

Esetleg van olyan hozzád közeli személy aki tudna segíteni?


23F

2016. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
Te nem kezdesz depressziós lenni, mert a depressziós nem tudja magáról, hogy depressziós. Különböző tünetekkel, panaszokkal orvoshoz megy az illető, és az orvosban merülhet fel a gyanú, hogy akár depresszióról lehet szó, de ezt alapos vizsgálatok tudják igazolni.
2016. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudok ellene tenni semmit.
2016. márc. 4. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:

leírod a szituációt? esetleg privátban ha nem publikus a dolog.


23F

2016. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már tettél ellene. Beszéltél róla.
2016. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincs semmi változás! :(
2016. márc. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!